Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E RE,

pas Alpha Bank | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera lokal, 90 M2, mundesi per ta pershtatur ne nje tip tjeter biznesi

Botuar më 15/07/2018
40.000 leke

JEPET ME QERA BAR RESTORANT!!! RR. “QEMAL STAFA”,

buze rruge, jepet me qera Bar Restorant 200m² + 2 verande te shfrytezueshme 170m² (ne prone private), | 200 M2 | 3.000 Euro

Totalisht i kompletuar me te gjitha paisjet dhe aksesoret perkates, furre picash druri, kondicioner, sistem aspirimi. Sip. lokalit, 200 M2, 2 banjo, I pershtatshem dhe per biznese te tjera si Super Market (Big, Conad, Shpar), banke, etj.

Botuar më 14/07/2018
3.000,00 euro

DURRES! LAGJIA 11, RR. "ISMAIL BEJA"

perbri telekom, (poshte pallatit te kantierit detar) | 57 M2 | 100.000 Leke

Buze rruges, jepet lokal, me verande te shfrytezueshme,, 57 M2, 1 banjo, bosh, 100m lulishte e shfrytezueshme.

Botuar më 13/07/2018
100.000 leke

TIRANE

Shitet Biznesi , Lokal Duplex, Qender | 25 M2 | 1.000 Euro

Disponojme nje lokal ne nje zone ne qender te Tiranes, zone shume e frekuentuar dhe e preferuar. Lokali eshte dupelx me siperfaqe te brendshme 90m2 dhe verande me siperfaqe 25m2. Aktualisht sherben si Bar-Kafe por gjithashtu ka sherbimin si Take&Go. Eshte totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme per mbarevajtjen e biznesit. Lokali eshte mjaft i investuar me sistem kondicionimi., 25 M2, 2 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/07/2018
1.000,00 euro/muaj

MBRAPA MINISTRISE SE DREJTESISE,

kryqezim i rrugices Hamid Shijaku me Rr. Fortuzi | 45 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera Gjelltore, 45 M2, i mobiluar

Botuar më 13/07/2018
35.000 leke

RR. MUJO ULQINAKU

tek kisha katolike tek rruga e Kavajes | 52 M2 | 2.600 Euro

Shitet lokal, 52 M2, kati 1, 1 banjo, me dokumenta te rregullta. Aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 13/07/2018
2.600,00 euro

BULEVARDI GJERGJ FISHTA

rruga kryesore, prane gjykates, te kullat jeshile. | 160 M2 | 256.000 Euro

Shitet bar bilardo+ garazhd aktualisht ne gjendje pune., 160 M2

Botuar më 12/07/2018
1.600,00 euro/m2

ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT, TEK KULLAT JESHILE

prane gjykates | 170 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera bar bilardo, 170 M2, aktualisht ne gjendje pune

Botuar më 12/07/2018
1.000,00 euro/muaj

OKAZION! PLAZH ILIRIA DURRES,

pozicion fantastik prane detit, | 150 M2 | 165.000 Euro

Shitet lokal ambjent tregtar te ndara ne 2- dyqane, me sheshe te shfrytezueshme perpara me sip. 400m² i investuar dhe i rrethuar, dyqanet jane ne pune si piceri dhe nje pjese shtepi e 2+1, sip, 150 M2, me tualet/secili dyqan, me tende dhe qepen. Shiten dhe te ndare. Me hipoteke te rregull. Mund te kembehet me apartament ose dyqan ne Tirane. Çmimi i Shitjes

Botuar më 12/07/2018
165.000,00 euro

RR. ASIM VOKSHI

tek Arshiva e shtetit, prane Harry Fultz, rruge kryesore | 55 M2 | 192.500 Euro

Shitet fast food zgare per arsye emigrimi, 55 M2, e kompletuar ne gjendje pune, me klientel te rregullt qera mujore 100000 leke, vend shume i pershtatshem, me hipotek

Botuar më 12/07/2018
3.500,00 euro/m2