Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRYQEZIM I RR. MARKO BOÇARI ME RR. SAMI FRASHERI

perballe ISKSH, buze rruge | 200 M2 | 2.500 Euro

Jepet me qera Bar Restorant, 200 M2, totalisht i kompletuar, mobilim dhe arredim bashkohor. Me pune dhe klientele te ngritur prej 15 vitesh. Aktualisht ne pune + dyqan peshku, dhome frigoriferike

Botuar më 28/02/2020
2.500,00 euro

RR.EMIN DURAKU

perpara Stadiumit Dinamo | 82 M2 | 246.000 Euro

Shitet Bar Restorant, 82 M2, me hipoteke. Ambjenti i pershtatshem edhe per biznese te tjera. Mundesi kembimi me apartament

Botuar më 28/02/2020
246.000,00 euro

RR. "MINE PEZA"

prane shkolles Hasan Vogli | 220 M2 | 500 Euro

Jepet me qera Bar Restorant, 220 M2

Botuar më 27/02/2020
500,00 euro

RR. "DIBRES"

perballe Viles Gold | 192 M2 | 320.000 Euro

Shitet Bar Kafe, 192 M2, kati 2, aktualisht ne gjendje pune, me hipoteke, shitet per arsye emigrimi,ka dhe 50 metra te tjera plus me certifikate pronise ,aktualisht eshte 2000 euro me qera,shitet i kompletuar.

Botuar më 26/02/2020
320.000,00 euro

RR. KOMUNA E PARISIT

prane lulishtes 1 Maj | 65 M2 | 260.000 Euro

Shitet lokal, Bar-Restorant Gjirokastra, 65 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, + 60 m² verande. Aktualisht i dhene me qera. Me dokumenta te rregullta

Botuar më 26/02/2020
260.000,00 euro

TEK MINISTRIA E JASHTME,

mbrapa zyrave te punes | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera lokal, 60 M2, kati 1, i mobiluar, 6 muaj parapages, ne gjendje pune

Botuar më 25/02/2020
300,00 euro

NE BLLOK

Buze rruges "Sami Frasheri" | 130 M2 | 819.000 Euro

Shitet bar-restorant ,130 m 2.I kompletuar dhe ne gjendje pune.Aktualisht me qera.Me dokumentacion te rregullt hipotekor.E trajton vetem Agjensia RE-Al., 130 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/02/2020
819.000,00 euro

PERBALLE ING. NDERTIMIT,

rr. "Muzaket" | 200 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera Lokal sip. 50m² + verande e shfrytezueshme me 20 tavolina, 200 M2, aktualisht ne pune. Ambent me arredim modern dhe punime teper cilesore.

Botuar më 25/02/2020
90.000 leke

TEK KOMUNA PARIST,

rr. "Bill Klinton" | 50 M2 | 250 Euro

Jepet me qera ambient, 50 M2, + verande e shfrytezueshme 20m², i sapo rikonstruktuar, kondicioner, i pershtatshem per bizense te ndryshme private.

Botuar më 25/02/2020
250,00 euro

BLLOKU VASIL SHANTO

Prapa Bigmarket | 25 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 25 M2, kati 1, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, i pershtatshem per lokal

Botuar më 24/02/2020
30.000 leke/muaj
)