Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

YZBERISHT

PALLATET E REJA, rruga "Migjeni" | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera lokal, 50 M2, aktualisht funksionon si bar-kafe

Botuar më 21/01/2019
25.000 leke

VALIAS I RI,

Rr. "/Zgjimi", prane rruges kryesore | 500 M2 | 90.000 Leke

Jepet me qera ambient dy katesh, kati I 400m², kati II 500m, lartesia 5m, bosh, parkim perpara, 500 M2, ka funksionuar si Bar Restorant, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te ndahet edhe ne dy pjese

Botuar më 21/01/2019
90.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

Tek pallati me shigjeta | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera lokal fast food-piceri, 35 M2, kati 1, 1 banjo, verande, kopesht, i mobiluar, i kompletuar me gjithe pajisjet per pune, me ambjent perpara. Aktualisht ne pune. Jepet edhe per biznes tjeter

Botuar më 21/01/2019
25.000 leke/muaj

TEK SELVIA,

prane gjimnazit "Partizani", vila 80, buze rruge, shitet Godine 3 kateshe: | 580 M2 | 1.090.000 Euro

- kati i pare: kafe & bilardo, sip.120m², - kati i dyte: restorant funksional, sip. 202m², - kati i trete: shtepi banimi 260M² qe mund te adoptohet edhe per sherbime te tjera (me tarrace te shfrytezueshme mbi katin e trete per biznes privat) sip. totale rreth, 580 M2, ME HIPOTEKE. (Cmimi Njemilion e Nentedhjete Mije Euro)

Botuar më 21/01/2019
1.090.000,00 euro

ZOGU ZI,

kulla Fratari, | 55 M2 | 100.000 Euro

Shitet lokal Bar Kafe, aktualisht ne gjendje pune, i kompletuar totalisht me pune te ngritur prej 18 vjetesh. me hipoteke, 55 M2, 2 ambjente, gjendja: e re

Botuar më 21/01/2019
100.000,00 euro

RR. MARGARITA TUTULANI

Tirane e re | 1.8 M2 | 5.040 Euro

Shitet lokal, 1.8 M2, me verande ne gjendje te lire

Botuar më 21/01/2019
5.040,00 euro

RR. 5 MAJI

pas Concord Center, kompleksi Liseci | 85 M2 | 255.000 Euro

Shitet bar-loka, 85 M2, kati 1, 1 banjo, o kompletuar me te gjitha pajisjet. aktulaisht ne gjendje pune, Me certifikate pronesie. Shitet si ambjent dhe si biznes

Botuar më 21/01/2019
255.000,00 euro

OKAZION!! TEK TEGU, 2-3KM PRANE TIJ, NE STERMAS, NE MES TE AJRIT TE PASTER DHE NJE PEISAZHI FANTASTIK,

jepet me qera per arsye emigrimi Bar-Restorant 2 katesh. | 300 M2 | 500 Euro

Kati I: Restorant 150m², kati II: per Bar-Kafe; salla mbremjesh, etj, sip. totale, 300 M2, 4 ambjente, 2 banjo, parkim i bollshem, kopesht. Totalisht i restauruar. (Deri në fillimin e punes dhe krijimin e klientelës ka ulje). Jepet njeri kat 300€ ose te dyja katet

Botuar më 18/01/2019
500,00 euro

RR. “HOXHA TAHSIM”

ne mes te sheshit Avni Rustemi dhe unazes, jepet me qera Bar Kafe I kompletuar | 220 M2 | 70.000 Leke

Aktualisht ne gjendje pune, me klientele te rregullt, sip., 220 M2, plus verande nga mbrapa me hyrje me vehte, i pershtatshem per restorant, spa, Call Center, market, linja prodhimi etj, me dy hyrje dalje dhe mundesi ndare ne dy pjese.

Botuar më 18/01/2019
70.000 leke

RRUGA HOXHA TAHSIM

te Shkolla e Kuqe | 53 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera lokal, 53 M2

Botuar më 17/01/2019
30.000 leke