Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

LOKAL NE SHITJE TEK ZONA E ALI DEMIT(ID 4171286)

Ne zonen e Ali Demit prane shkolles 1 Maji | 80 M2 | 230.000 Euro

Shitet lokal, siperfaqe te brendshme 80 m², me hipoteke, lokali eshte ne gjendje pune, ka klientele te rregullt dhe xhiro mujore te kenaqshme. Ndodhet buze rruge ne nje zone me levizje. Ka verande te jashtme te shfrytezueshme.Shitet 230.000 euro (I diskutueshem), 80 M2, Property ID : 4171286 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
230.000,00 euro

21 DHJETORI, KOMPLEKSI KONTAKT

21 Dhjetori, kompleksi Kontakt | 134 M2 | 130.000 Euro

Shesim lokal ne gjendje pune, tek kompleksi Kontakt.Lokali ka siperfaqe te brendshme 54 m2 dhe verande 80m2 , per te cilen nuk paguhet takse.Aktualisht eshte i dhene me qera.Cmimi eshte 130000 euro., 134 M2

Botuar më 28/09/2021
130.000,00 euro

BAR KAFE ME QERA TEK TOWER BRIDGE 3 NE TIRANE (ID 4271513)

Tower Bridge III, afer Komisariatit nr.4 , | 107 M2 | 650 Euro

Jepet me qera dyqan ne pallat te Ri, open space,siperfaqe 107 m², kati 0, tualet, tub aspirimi, vetrate e levizeshme, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bare, restorante, piceri, furre buke etj.Jepet me qera 650 Euro., 107 M2, Property ID : 4271513www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
650,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN BARDHYL NE TIRANE (ID 4171179)

Rr. Bardhyl, anesore , buze rruge | 74 M2 | 100.000 Euro

Shitet lokal, siperfaqe 74 m² total (55 m² me hipoteke + 19 m² shtese) , kati 0 ,tualete (me dritare), verande. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti : klinike,studio etj. Shitet 100.000 Euro i diskutueshem., 74 M2, Property ID : 4171179 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
100.000,00 euro

DYQAN PER SHITJE NE RRUGEN BARDHYL NE TIRANE (ID 4171179)

Rr. Bardhyl, anesore , buze rruge | 74 M2 | 100.000 Euro

Shitet lokal, siperfaqe 74 m² total (55 m² me hipoteke + 19 m² shtese) , kati 0 ,tualete (me dritare), verande. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti : klinike,studio etj. Shitet 100.000 Euro i diskutueshem., 74 M2, Property ID : 4171179 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
100.000,00 euro

LOKALE NE SHITJE OKAZION!! RR. “BARRIKADAVE”, NE QENDER TE TIRANES,

prane bustit Vojo Kushi | 130 M2 | 325.000 Euro

Shitet Bar Kafe, aktualisht ne pune me biznes dhe klientele te ngritur prej vitesh, sip, 130 M2, me 2 hyrje dalje para dhe mbas lokalit + verande e shfrytezueshme para dhe pas tij. Totalisht e kompletuar, arredim teper modern. ME DOKUMENTA TE RREGULLTA!

Botuar më 28/09/2021
325.000,00 euro

FUSHA AVIACIONIT

Tirane | 255 M2 | 290.000 Euro

Shitet Lokal / aktivitet i ngriturSip-55m2 hapesire e brendshmeSip-200m2 hapesire jashtme Verand.mundesi shume e mire investimi, 255 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, verande, bosh, gjendja: e re

Botuar më 28/09/2021
290.000,00 euro

RESTORANT ME QERA NE ZONEN E BULEVARDIT ZHAN D’ARK PRANE MINISTRISE SE MJEDISIT ID 4271505.

Ne zonen e Bulevardit Zhan D’Ark prane Ministrise se Mjedisit | 140 M2 | 800 Euro

Jepet me qera restorant, siperfaqja 140 m², me hipoteke, kat i 1 ne nje pallat ekzistues, fasade e jashtme veshur me mermer, ndertuar nga arkitekte italian, mobilim modern, tualet, parket., 140 M2, Property ID : 4271505 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
800,00 euro

BIZNES BAR/KAFE NE SHITJE NE QENDER NE TIRANE (ID 4171231)

Ne qender shitet biznesi i nje bar/kafe, ne nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes | 194 M2 | 60.000 Euro

Siperfaqa brendeshme 44 m² me 2 kate dhe 13 tavolina, siperfaqe e jashtme 150 m² dhe 24 tavolina, aktualisht ne gjendje pune dhe me nje kontrate 5 vjecare qeraje prej 1500 Euro/muaj. Biznes i ngritur qe ne vitin 2005, me klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme (14 miljon leke te reja te deklaruara ne vit)., 194 M2, Property ID : 4171231 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
60.000,00 euro

BRRYLI

Brryli, prane Maternitetit te Ri | 124 M2 | 235.000 Euro

Shitet Lokal ne zonen e Brrylit.Lokali ka siperfaqe 124.1 m2, ndodhet ne katin e pare.Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune dhe jepet totalisht i mobiluar., 124 M2

Botuar më 28/09/2021
235.000,00 euro
)