Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

GOLEM

Afer hotel Premium, 100 m larg detit ambient mes pishave | 75 M2 | 500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Lokale
Golem, Afer hotel Premium, 100 m larg detit ambient mes pishave, 75 M2, 500 euro
1 banjo
Përshkrim

Jepet me qera lokal, i kompletuar si dhe verande me lulishte 150 m2, 75 M2, 1 banjo, aktualisht ne gjendje pune, per nje ambjent me te madh mund te lidhet dhe me nje ambjent tjeter 140m²

500,00 euro/muaj

Botuar më 04/05/2021

Telefon
)