Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION! RR. “KOMUNA PARISIT”,

RR. “MEDAR SHTYLLA”, PERBALLE LULISHTES, SHITET LOKAL BAR KAFE, AKTUALISHT ME QERA, | 62 M2 | 165.000 Euro

E kompletuar me kushte bashkohore te kohes me arkitekt, me sistem kamerash, me qepen ...

Botuar me 16/09/2018
165.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Prane Adidasit | 71 M2 | 129.000 Euro

Shitet Bar Restorant i ideuar per gatime tradicionale, i pershtatshem per bar kafe restorant peshku piceri etj., 71 M2, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, Ambienti i disponon te gjitha pajisjet e reja per te filluar pune . Sistem aspirimi. Ambjenti zoteron dhe nje verande 70m

Botuar me 22/09/2018
129.000,00 euro

OKAZION!! KINOSTUDIO, NE PALLAT TE RI 9-KATESH,

rr. "Aleksander Moisiu", buze rruge, | 70 M2 | 1.800 Euro

Shitet per arsye emigrimi Bar Kafe “Enea”, me pune dhe klientele te ngritur prej vitesh, sip, 70 M2, aktualisht ne pune, ambiente me punime dhe arredime bashkohore. Me hipoteke, çertifikate pronesie

Botuar me 22/09/2018
1.800,00 euro

PERBALLE TAIWANIT

pallatet Shallvare | 120 M2 | 480.000 Euro

Shitet gjysem bodrum, 120 M2, plus lulishte 40m², Aktualisht i dhene me qera. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si Taverne, Restorant, Lokal Nate, Lloto Sport, etj,

Botuar me 20/09/2018
480.000,00 euro

RR. “MINE PEZA",

perballe Conad, ne pallat te ri | 74 M2 | 162.800 Euro

Shitet lokal, 74 M2, 1 ambjent, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht i kompletuar. Ambjent teper bashkekohore me gjelberim. Arredim modern. Dokumenta te rregullta. Mundesi parkimi, me verande te shfrytezueshme

Botuar me 20/09/2018
2.200,00 euro/m2

RR. ASIM VOKSHI

tek Arshiva e shtetit, prane Harry Fultz | 55 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera lokal, 55 M2, bare-kafe-zgare-sufllaqe, e kompletuar ne gjendje pune, me klientel te rregullt, vend shume i pershtatshem. (ose shitet 3500euro/m² i diskutueshem ) Qeraja

Botuar me 20/09/2018
100.000 leke

RR. PJETER BUDI

qytet studenti | 110 M2 | 185.000 Euro

Shitet lokal, 110 M2, 2 ambjente, 1 banjo, verande, i mobiluar

Botuar me 19/09/2018
185.000,00 euro

TE SHKËMBI I KAVAJËS,

100M NGA HOTEL "BENILVA", buze detit, 30m larg tij, | 147 M2 | 220.500 Euro

Shitet lokal me hipoteke. sip. brendshme, 147 M2, 1000m² për shezllone. Shitet për arsye ekonomike,

Botuar me 18/09/2018
1.500,00 euro/m2

PERBALLE KRYEMINISTRISE

tek Kullat Binjake | 340 M2 | 1.700.000 Euro

Shitet ose jepet me qera lokal ne gjendje pune, modern.Me xhiro te larte.Me dokumentacion te rregullt.E trajton vetem agjensia RE-AL me adrese ne Qender,fare prane kafe "Flora"., 340 M25.000 Euro Total/sip I diskutueshem, 340 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire - RE AL

Botuar me 18/09/2018
5.000,00 euro/m2

RR. MARGARITA TUTULANI,

prane Shtepise se Ofertave | 38 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient i pershtatshem per cdo lloj biznes., 38 M2, 1 banjo, verande, kopesht, gjendja: e mire

Botuar me 18/09/2018
40.000 leke/muaj

TEK KOPSHTI BOTANIK

Tirane | 114 M2 | 296.400 Euro

Shitet lokal bar kafe me klientele te rregullt, 114 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar me 18/09/2018
2.600,00 euro/m2