Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITET

gjendja: E mire | Tiranë | 20 Leke

Shiten aparat fotocasti Polaroid ne gjendje te mir mund ti perdorni per zbukurim mund te jen dhe funksional por nuk ju japim garanci per shkak se nuk kemi letra :), Tirane, gjendja: e mire

Botuar me 22/10/2018
20.000 leke

APARAT FOTOGRAFIK

Nikon D 90 me objektiv 18x105mm VR me Grip batery, karrikues me cante origjinale, Tirane, gjendja: shume e mire

Botuar me 17/10/2018
300,00 euro