Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Instituti Profesional ATC Kërkon të punësojë Sanitare

(Turni i dyte). Me pervoje pune. Page dhe kushte shume te mira pune. Mosha 30-45 vjece, Adresa: Rrethrrotullimi i Zogut te Zi

Botuar më 11/02/2019

PRINT SHOP Kërkon të punësojë Punonjes

Per fotokopje. Mosha 18-25 vjec.Te interesuarit te kontaktojne ne nr, Tiranë, Adresa: Blv Gjergj Fishta, ngjitur me fakultetin e shkencave sociale

Botuar më 08/02/2019