Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Instituti Profesional ATC "MED FOOD & DRINK Kërkon të punësojë Kamarier/e

Me pervoje pune. Page dhe kushte shume te mira pune. Mosha MBI 20 vjeç, Adresa: Rrethrrotullimi i Zogut te Zi

Botuar më 15/07/2019