Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITEN PRODUKTE BIMORE PER SEMUNDJE TE NDRYSHME SI: PROSTATA, DIABETI, PSORIAZA E SHUME SEMUNDJE TE TJERA.

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Te tjera
Shiten produkte bimore per semundje te ndryshme si: prostata, diabeti, psoriaza e shume semundje te tjera.
Përshkrim

Ofrojme cmime shumice dhe pakice. Produktet jua sjellim dhe ne adresen tuaj FALAS! Na ndiqni ne website: mbretereshaeshendetit.al dhe ne Fb: Alb Bio, Rruga 5 Maji, prane Medreses


Botuar më 25/03/2020

Telefon
)