Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PARUKERI ESTETIK GERSHERA E ARTE FILLON SEZONIN E RI TE KURSEVE,

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Kurse profesionale
Parukeri estetik gershera e arte fillon sezonin e ri te kurseve,
Përshkrim

Ne fushen e parukerise dhe esetetikes. OFERTE, manikyr pedikyr, thonje me xhel! Kursi zgjat 2 muaj. Pagesa 25.000 Leke! NXITONI SEPSE RREGJISTRIMET KANE FILLUAR!, Rruga Kavajes, prane kishes katolike


Botuar më 15/05/2019

Telefon