Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 03/08/2020

KURSE GJUHE ANGLEZE

Ofrojme kurse per gjuhen Angleze ne nivelet A1 -C2 Kurse pergatitore per TOEFL IELTS APTIS Kurse per femije dhe te rritur, individual ose ne grup, online ose ne klasa., Rr. Sami Frasheri, prane LSI Tirane

Botuar më 03/08/2020
)