Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MODA NE FOKUS QENDRA E STILISTEVE SHQIPTARE STARTON ME KURSET E DIZANJIT NE FUSHEN E MODES KOHEZGJATJA 6 MUAJ-1 VIT /3 HERE NE JAVE /KURSET JANE 3-5 ORE/DITE.KURSANTET SHOQEROHEN ME VERTETIM DHE REFERENCE NGA QENDRA PER REZULTATIN E KURSIT.

Karakteristika

Sherbime te ndryshme, Ofroj, Kurse profesionale
Moda ne fokus qendra e stilisteve shqiptare starton me kurset e dizanjit ne fushen e modes kohezgjatja 6 muaj-1 vit /3 here ne jave /kurset jane 3-5 ore/dite.kursantet shoqerohen me vertetim dhe reference nga qendra per rezultatin e kursit.
Përshkrim

1-Fashion Design skicues ,Ilustrator,modelist shambllonesh,prestar ,rrobaqepes 2-Qendisje Haute Couture me grep ne tavolina tambur per fustane nusesh dhe aksesore,felt., 3-Kursi i aksesoreve per Canta,Kapele,Kepuce,aksesore Veshjesh,Argjendari & Metal 4-Grafik Design,Brandim,Logo,Reklama,Promocione Rregjistrohu


Botuar më 18/03/2019

Telefon
Email