Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BEJME KURSE RROBAQEPSIE DHE ARTIZANALE. JU MESOJME SE SI TE PERDORNI MAKINAT FAMILJARE, , SINGLER, DYGJYLPERSHE, SYZATOR PLUS MAKINAT INDUSTRIALE

Ne ju mesojme te prisni, te qepni, stiloni, ricikloni vete rrobat tuaja. Me ndihmen tone ju mesoni te qepni me dore, punoni me shtiza, me grep etj. Kursi zgjat 1-5 muaj, I pershtatshem per cdo moshe. OFERTE: pagesat variojne 5.000 leke- 15.000 leke ne muaj. Te interesuarat mund te na kontaktojne ne nr e kontaktit

Botuar më 12/02/2019

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 11/02/2019