Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM NJE MESUESE

Ne pension, ofroj mesim dhe kurse per te gjitha lendet nga klasa e l ne klasen e lX. Mund ti shoqeroj femijet per ne shkolle., Ish Parku i Autobusave

Botuar më 13/09/2019

** KURS KUZHINE "CHEF MONDI" I VETMI KU JU MUND TE MERRNI ZANAT PROFESIONAL! 3, 6, 9 MUJOR PER: KUZHINIER, PICIER, PASTICIER. *TRAJNIME PROFESIONALE, TEORI / PRAKTIKE. JU DO TE TRAJNOHENI NGA KUZHINIER PROFESIONIST ME EKSPERIENCE 20 VJEÇARE I C

** Nuk do te gjeni shume nxenes ne kursin tim. Komunikim absolut. Çmimi konkurent vetem 20.000/muaj. Te gjithe nxenesit do pajisen me Çertifikate te njohur nga Ministria, Perballe Restorant Fresku. Facebook: Kurs Kuzhine Chef Mondi. Vizitoni: Http://chefedmondi.blogspot.com. Instagram: edmondsala.1

Botuar më 11/09/2019

KURS INTENSIV INDIVIDUAL PER TE MESUAR ITALISHTEN E FOLUR( CALL CENTER)

Nese synimi juaj eshte te pervetesoni ne nje kohe te shkurter gjuhen Italiane ofrojme kurse Intensive 3-4 javore. Seanca e pare falas . Program Individual, Qender, prane gjimnazit partizani

Botuar më 10/09/2019
9.000 leke/muaj

JAM MESUESE E CIKLIT FILLOR,

E disponueshme per te mesuar nxenes nga klasa 1 deri ne klasen e 5-te ne shtepi. Kam mbi 40 vjet eksperience pune ne ciklin fillor.

Botuar më 10/09/2019

OFROJ KURSE

Per gjuhen Gjermane dhe kurse per violine, Tirane, Spitali Amerikan

Botuar më 07/09/2019

OFROJ KURS INDIVIDUAL PER FEMIJE NGA KLASA 5-9, PER MATEMATIKE - KIMI.

Kam eksperience pune shume vjeçare. Per me teper informacion telefononi ne:

Botuar më 06/09/2019