Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

OFROJ KURSE ARGJENDARIE

Per 2 nivele,niveli i 1 per riparime dhe niveli i plote per punim dhe prodhim bizhuterish ari dhe argjendi

Botuar më 13/09/2018

JAM NJE MESUESE

Ne pension, ofroj mesim dhe kurse per te gjitha lendet nga klasa e l ne klasen e lX., -Ish Parku i Autobusave

Botuar më 13/09/2018