Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

JAM MESUESE E ARSIMIT FILLOR E KATEGORISE MJESHTER

Ofroj kurse private per nxenes nga klasa e pare deri ne te pesten, ne lenden e matematikes, gjuhes detyrat e shtepise dhe pergatitje te provimit shteteror te klases 5, Rr. Lidhja e Prizrenit

Botuar më 20/09/2019

JAM MESUESE E CIKLIT FILLOR,

E disponueshme per te mesuar nxenes nga klasa 1 deri ne klasen e 5-te ne shtepi. Kam mbi 40 vjet eksperience pune ne ciklin fillor.

Botuar më 20/09/2019

JAM NJE MESUESE E CIKLIT 9-VJECAR

Jap mesim ne kushtet e shtepise. Jam me eksperience pune. Synimi per te patur rezultate sa me te larta eshte maximal si dhe mund ti shoqeroj femijet ne shkolle, Prane 21 Dhjetorit. Per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit

Botuar më 18/09/2019

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 17/09/2019

OFROJ KURS INDIVIDUAL PER FEMIJE NGA KLASA 5-9, PER MATEMATIKE - KIMI.

Kam eksperience pune shume vjeçare. Per me teper informacion telefononi ne:

Botuar më 16/09/2019

JAM NJE MESUESE

Ne pension, ofroj mesim dhe kurse per te gjitha lendet nga klasa e l ne klasen e lX. Mund ti shoqeroj femijet per ne shkolle., Ish Parku i Autobusave

Botuar më 13/09/2019

** KURS KUZHINE "CHEF MONDI" I VETMI KU JU MUND TE MERRNI ZANAT PROFESIONAL! 3, 6, 9 MUJOR PER: KUZHINIER, PICIER, PASTICIER. *TRAJNIME PROFESIONALE, TEORI / PRAKTIKE. JU DO TE TRAJNOHENI NGA KUZHINIER PROFESIONIST ME EKSPERIENCE 20 VJEÇARE I C

** Nuk do te gjeni shume nxenes ne kursin tim. Komunikim absolut. Çmimi konkurent vetem 20.000/muaj. Te gjithe nxenesit do pajisen me Çertifikate te njohur nga Ministria, Perballe Restorant Fresku. Facebook: Kurs Kuzhine Chef Mondi. Vizitoni: Http://chefedmondi.blogspot.com. Instagram: edmondsala.1

Botuar më 11/09/2019