Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KERKOJME AGJENTE IMMOBILIAR

Ne në Mei Realty Ami, po kërkojmë për Individë të cilët janë të gatshëm të rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht në sektorin e Real Estate, Nese mendoni se po te kerkojme ty, dergo nje CV ne adresen tone te emailit: info.ami@mei.al

Botuar më 16/04/2019

JAM KONTABEL I MIRATUAR

Ofroj sherbime per mbajtje bilanci , dhe sherbime financiare , part time

Botuar më 15/04/2019

OFROJ SHERBIME KURSESH PER CIKLIN E ULET

Jam nje mesuese e sapo dale ne pension . Kerkoj te punoj me nxenes te ciklit fillor ne kushtet e shtepise . Synimi im per te patur rezultate te larta eshte maksimal., Adresa: Komuna e Parisit

Botuar më 15/04/2019

KERKOJ NJE PUNTORE SHTEPIE

Per punet e shtepise , te vije dy here ne jave , te jete e rregullt dhe e komunikueshme

Botuar më 13/04/2019

OFROJ KURSE PER ARSIMIN FILLOR

Nga klasa e pare deri ne klasen e peste jam me eksperience pune, Unaza e re

Botuar më 12/04/2019