Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNETOR

SPIRO VASILI

DYQAN BOJERASH
Kërkon të punësojë

Kriteret

Eksperienca ne pune perben avantazh
Kategoria B
Preferohet grupmosha 20-40 vjec
Kohe e plote

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Puna eshte me kohe te plote 8 ore ne dite dhe dita e diele pushim. Orari i punes: 08:00 - 16:00

Kontakte

Prane Neshirakut, ish stacioni i fundit i Tiranes se re
Tiranë

Botuar më 04/02/2023

)