Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PICIER

MARKET JOENA

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te bej edhe punen e kuzhinierit. Kushte pune te kenaqshme

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme

Kontakte

Rr. “Frederik Shiroka”, prane kolegjit TurkPer me teper kontaktoni ne

Botuar më 05/11/2019

)