Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KLINIKA DENTARE TURKE DIPEM Kërkon të punësojë ASISTENTE STOMATOLOGJIE

Te kete lincence stomatologjie, Tiranë, Adresa: ne koder Kames Te instituti Buqesor

Botuar me 06/11/2018

FABRIKE PRODHIMI PANTOFLASH "MEALBRA" SHPK, Kerkon Punonjese

Me eksperience pune per Linjen e Qepjes, Prerjes dhe te Motimit. Paga fillon nga 25.000 leke (neto) + sigurime shoqerore te rregullta, Adresa: Rr. "5 Maji", mbrapa Qendres Concord. Per me teper informacion kontaktoni nga ora 08:00 - 16:30 ne:

Botuar me 05/11/2018

Kompani Xhamash Glass-Art Tirane Kërkon të punësojë Punonjes

Te kete eksperience pune , orari 8 ore plus 1 ore pushim ne mes , pages ekstra per oret shtese plus sigurimet , pagesa e kenaqshme ne rritje ne baze te ekperiences e diela pushim, Tiranë, Adresa: Komuna e parisit

Botuar me 03/11/2018