Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES ZONA INDUSTRIALE RRETH RROTULLIMI SHEN VLASHIT

Durres zona industriale rreth rrotullimi Shen Vlashit | 213 M2 | 165.000 Euro

Ne Durres tek rreth rrotullimi i Shen Vlashit duke shkuar ne zonen industriale sektor Rinia SHITET kapanon me sip. 213 m2 i vendosur ne nje truall me siperfaqe 1.000 m2. Ndertesa eshte e pershtatshme per magazine, repart prodhimi, oficine mekanike etj. .Trualli dhe ndertesa disponojne dokumentacion te rregullt dhe Certifikate Pronesie. Cmimi 165.000 euro.Cel. 0684109062, onlineprona@gmail.com, 213 M2, vendparkim, oborr, kopesht, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 16/05/2019
165.000,00 euro

MULLET

MULLET | 400 M2 | 400 Euro

Jepert me qera kapanon ne Mullet, 400m2 400 Euro!, 400 M2, Info shtese, Agjensia Real Invest, sa kalon Gjykaten e Rrethit

Botuar më 10/05/2019
400,00 euro/muaj