Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

DURRES PLEPA

km1, rruga e vjeter per Ndroq | 1.500 M2 | 2 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Kapanone
Durres Plepa, km1, rruga e vjeter per Ndroq, 1.500 M2, 2 euro
Përshkrim

Jepet me qera kapanon 2 katesh, me tualet dhe zyre secili kate, ambient i jashtem 1500m, me dy porta te medha qe futet edhe trajleri, secili kate, 1.500 M2, e pershtatshme per cdo lloj boiznesi si: linja prodhimi, fasoneri, depo farmaceutike etj. linje tre fazore, i gjithe ambienti i shtruar.

2,00 euro/m²

Botuar më 15/02/2020

Telefon
)