Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRES

Rruga Durres Xhafzotaj | 106 M2 | 170.000 Euro

Ne Durres tek Mulliri i Bullgarit rrugaDurres- Xhafzotaj SHITET kapanon me sip 106 m2 dhe truall me sip 1.500 m2. Tualli eshte i rrethuar dhe ka dhe themele gati per ndertimin e nje ndertese.Kapanoni sherben per repart pune,oficine mekanike, pike servisi dhe parkimi etj. Vendodhja strategjike. Me Certifikate Pronesie. Cmimi 170.000 euro. Kontakt Cel. 0684109062, [email protected], 106 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/09/2020
170.000,00 euro

MEZEZ

Mezez | 580 M2 | 1.800 Euro

Ne Tirane ne Mezez jepet me QERA Kapanon industrial Cilesor me siperfaqe 580 m2 dhe oborr 200 m2. Kapanoni eshte i larte 6 metra dhe eshte i pershtatshem si per magazine ashtu dhe per reparte pune.Cmimi 1.800 euro/muajPer cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. [email protected], 580 M2, 1 ambjent, totali i kateve 1, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 18/09/2020
1.800,00 euro/muaj

RR. LLAZI MIHO

perballe me rr. Besim Alla | 70 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera kapanon, 70 M2

Botuar më 18/09/2020
60.000 leke

PORCELAN

Rruga Aleksander Moisiu | 4.200 M2 | 3.500 Euro

Jepet me qera Objekt Biznesi ne Kinostudio , I organizuar ne 5 kate ndertim 2500m2 + 1700m2 truall . Perfekt per fasoneri . Shume prane unazes se madhe .Për më shumë informacion më kontaktoni., 4.200 M2, 4 ambjente, totali i kateve 5, 5 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 17/09/2020
3.500,00 euro/muaj

JEPET ME QERA: KAPANON/MAGAZINË/VAQARR

Vaqarr | 160 M2 | 500 Euro

Ambjenti ka një hapësirë e mjaftueshme për çdo lloj aktiviteti.Zonë e përshtatshme industriale, e rrethuar nga biznese të ndryshme.Oborr i bollshëm për përdorim mallrash dhe parkim për kamione.Sigurim roje 24/orë përfshirë brenda çmimit, 160 M2

Botuar më 15/09/2020
500,00 euro/muaj
)