Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AUTOSTRADA DR-TR, PRANE MBIKALIMIT TE FLLAKES, DURRES

St.Z.Xhafzotaj, ne zone industriale | 2.247 M2 | 561.750 Euro

Shitet kapanon, 2.247 M2, gjendja: shume e mire, dhe sip.trualli 3345m².Ambjenti eshte i rrethuar, ka rruge hyrese dhe dalese per ne autostrade, infrastrukturen e nevojshme dhe vende parkimi. I pershtatshem per prodhim, magazinim

Botuar më 12/12/2018
561.750,00 euro

OKAZION!! AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN FSHATI MULLET,

brenda ne kompleks kapanonesh. | 130 M2 | 1.8 Euro

Me parking te mjaftueshem, ambjent i sigurt dhe i rrethuar me mure totalisht. Jepen me qera kapanone, Te pershtatshme per biznese te ndryeshme si: linja prodhimi, fason, depo farmaceutike etj. 2 jane me 1050m² dhe nje eshte, 130 M2, si dhe sip.te tjera 400-500-900m² me lartesi 6m. Me parking te mjaftueshem, ambjent i sigurt dhe i rrethuar me mure. Çmimi per dy kapanonet.1050m² eshte 1.3 E/m² dhe te tjerat

Botuar më 06/12/2018
1,80 euro/m²

CITY PARK

Jepet me qera | 800 M2 | 1.000 Euro

Kapanoni i mbyllur, 800 M2, vendparkim, oborr

Botuar më 04/12/2018
1.000,00 euro

DURRES, SHEN-VLASH,

ne Vrin, buze rruges kryesore | 4.500 M2 | 500.000 Euro

Shiten ose jepen me qera 2 kapanone, me sip. 108m² secili, me sip totale toke, 4.500 M2, komplet e mbushur me cakull, e rrethuar me mur 2.20m lartesi, si dhe nje ndertese 2-kateshe 65m² brenda murit, uje me pus. Me dokumenta te rregullta, hipoteke. Shiten

Botuar më 04/12/2018
500.000,00 euro