Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

VAQARR PRUSH

rruga Albatrans, Jepet me qera kapanon, kati i dyte i nje ndertese 2 kateshe, lartesi kati 4m. Aksesi per shfrytezimin e ketyre hapesirave behet nepermjet shkalleve ose me | 2.000 M2 | 1 Euro

Ashensor industrial. Ambiente ne katin zero me sip.200m² qe mund te perdoret per magazinim paresor te produkteve. Objekti eshte i ndertuar sipas standardeve europiane në Shqipëri, që përfshin hapësira për magazinim, ambiente industriale të klasit të lartë, gërshetuar me ambiente sociale, shërbimi, s, 2.000 M2, Uje dhe energji elektrike 24h. Ofron siguri te garantuar me ruajtje 24h, i monitoruar me kamera sigurie. Ambienti para eshte me fasade xhami, me hapsire te madhe parkimi.

Botuar më 17/07/2018
1,00 euro

KAMEZ, RR. “TEUTA”, 500M LARG RRUGES KRYESORE,

siper kompleksit sportiv, | 1.200 M2 | 290.000 Euro

Shitet kapanon sip. 400m², lartesi 5m (me themele te hedhura dhe per 2 kate plus), ngjitur me te ndodhet ambient 2-katesh 330m² per ekspozim malli dhe zyra, sip. totale trualli, 1.200 M2, aktualisht e dhene me qera 1.600Euro.Uje 24h, linje 3-fazore. Dokumenta te rregullta. Infrastrukture e rregullt, kanalizime, rruge e shtruar

Botuar më 16/07/2018
290.000,00 euro

OKAZION!! AUTOSTRADA TIRANE-ELBASAN FSHATI MULLET,

brenda ne kompleks kapanonesh. | 130 M2 | 2 Euro

Me parking te mjaftueshem, ambjent i sigurt dhe i rrethuar me mure totalisht. Jepen me qera 3 kapanone, 2 jane me 1050m² dhe 1 eshte, 130 M2, Te pershtatshme per biznese te ndryeshme si: linja prodhimi, fason, depo farmaceutike etj. Çmimi per dy kapanonet.1050m² jane 1.5 E/m² dhe 1300m² eshte

Botuar më 16/07/2018
2,00 euroÇmimi/m2

DURRES, SHEN-VLASH,

ne Vrin, buze rruges kryesore | 4.500 M2 | 650.000 Euro

Shiten ose jepen me qera 2 kapanone, me sip. 108m² secili, me sip totale toke, 4.500 M2, komplet e mbushur me cakull, e rrethuar me mur 2.20m lartesi, si dhe nje ndertese 2-kateshe 65m² brenda murit, uje me pus. Me dokumenta te rregullta, hipoteke. Shiten

Botuar më 16/07/2018
650.000,00 euro

NE AUTOSTRADEN TIRANE DURRES JAP ME QERA KAPANON SIP 500M SHESH PUSHIM 1700M

Ne Autostraden Tirane Durres jap me qera kapanon sip 500m shesh pushim 1700m | 500 M2 | 1.500 Euro

Ne Autostraden Tirane Durres jap me qera kapanon sip 500m, shesh pushim 1700m i plotesuar me te gjitha kushte, zyra banjo korente 3 fazorsh me gabine elektrike.Kapanoni ndodhet buze autostrade duke dhen mundesi reklamimi te biznesit,daljen ne autostrade dhe rrugen nacionale.tel 0682018333, 500 M2, kati 1, totali i kateve 1, 2 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/07/2018
1.500,00 euro/muaj