Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DHUROHET KELYSH QENI, 5 MUAJSH

Tiranë |

Ideale per ruajtje vile, rrace vendi i vaksinuar

Botuar më 14/02/2019

SHITEN 60 KOSHERE BLETE TE TRAJTUARA ME MJEKIM DHE TE FUQISHME

gjendja: Shume e mire | Tiranë | 18 Leke

Shiten per pamundesi aktiviteti 60 Koshere BLETE, te fuqishme me ushqim dhe te mjekuara rregullisht, Sauk

Botuar më 11/02/2019
18 leke/cope