Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Comdata Albania Kërkon të punësojë Konsulent

È la sede di comdata group a tirana, la filiale del leader multinazionale nel settore dell'outsourcing, presente in 22 paesi ed in continua espansione. altamente professionali, puntiamo molto sulle potenzialità dei giovani, mettendo a disposizione il massimo impegno e esperienza da parte nostra. siamo alla ricerca di nuovi consulenti customer care per ampliare l’organico., offriamo inserimento immediato, formazione sul prodotto e sulle tecniche di comunicazione e lavoro in un’azienda internazionale, con una buona retribuzione e possibilità di crescita professionale, aplikoni direkt ne: https://go0.it/awqgj

Botuar më 18/09/2019

ZZ GROUP Kërkon të punësojë Operator telefonik

Në gjuhën Italiane, Gjermane dhe Angleze , Italiane dhe Spanjolle Full dhe Part time Ofrojme:– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– Mundesi trajnimi jashte shtetit– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj– Trajnime me pagese te ploteKerkojme:– Te zoteroje gjuhen italiane– Aftesi te mira komunikuese– Te punoje ne grup– Seriozitet ne pune– Ambicie dhe vendosmeriTë interesuarit të kontaktojnë (dërgojne cv )në adresën e mëposhtme:, Adresa: Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik

Botuar më 18/09/2019

Rrjeti me i madh i kancelarise Infiniti Office Kërkon të punësojë Asistente zyre

Preferohet pervoje e meparshme ne te njejtin pozicion ose pozicione te ngjashme.Te kete aftesi organizuese dhe koordinuese.Te kete aftesi shume te mira per zgjidhjen e situatave te ndryshme.Aftesi te shkelqyera komunikimi.Ne gjendje per te punuar shpejt.Njohuri shume te mira kompjuterike, vecanerisht paketes MS Office., me eksperience pune, te gjithe te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose mund te dergoni cv-ne ne adresen:

Botuar më 18/09/2019

Jeni te interesuar per pune?! Por nuk dini ku te aplikoni?Nje mundesi e re eshte hapur per ju!!! Kërkon të punësojë Operatore telefonike

Jeni mbi 21 vjec?- Njohuri mbi mesatare te nje nga gjuheve: Italisht, Spanjisht, Gjermanisht?-Aftesi dhe eksperience ne shitje?Ju ofrohen:- Paga baze dhe bonuse nga me konkurueset ne treg- Fundjava pushim- Mundesi pune ne orare full time dhe part-timeAPLIKONI : hr.noblenmarketing@gmail.comOfroja kete mundesi edhe nje mikut tend!, noblen marketing eshte dera e duhur per ty...

Botuar më 18/09/2019

Kancelari Infiniti Office Kërkon të punësojë Shitese

-Aftesi te mira komunikuese, korrektesi dhe shkathtesi. -Te perdore lehtesisht programet baze kompjuterike. -Preferohen te jene afatgjate, Adresa: Zona Astir, te interesuarat jane te lutur te dergojne cv-ne e tyre ne adresen e emailit

Botuar më 17/09/2019

Kompania Infiniti Office Kërkon të punësojë Hr manager

Arsim i larte. Minimalisht 1-2 vite eksperience pune ne kete profil. Njohje shume e mire e te gjitha proceseve te punes qe kryhen ne Departamentin e Burimeve Njerezore. Njohuri shume te mira rreth Kodit te Punes. Njohuri shume te mira rreth programeve baze kompjuterike (Word, Excel etj.) Aftesi shume te mira komunikuese, organizative dhe menaxheriale. Aftesi shume te mira analitike. Aftesi shume te mira per te punuar ne grup, Tiranë, lider ne fushen e kancelarise, te interesuarit jane te lutur te dergojne cv-ne e tyre ne adresen e emailit duke shenuar edhe pozicionin per te cilin aplikoni

Botuar më 17/09/2019

Bar Restorant Delice Kërkon të punësojë Picier

Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme. E Diela pushim. Orari punes 08:00 – 17:00, Adresa: Tirane

Botuar më 13/09/2019

Kompania “Abissnet” sh.a Kërkon të punësojë Sanitare

Të ketë mbaruar shkollën e mesme- Të jetë njeri I ndershëm- Të ketë kërkesa të larta për pastrimin- E preferueshme të ketë punuar si sanitare- Te jete banuese ne Tirane- Mosha e preferuar 30-40 vjece- Kushtet e punes jane maksimaleTe interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne add :

Botuar më 12/09/2019

Kompania “Abissnet” sh.a Kërkon të punësojë Shofer

Të ketë mbaruar shkollën e mesme- Preferohet të ketë patentën e klasit C.- Të ketë eksperiencë pune shofer për të paktën 3 vjet.- Të ketë aftësi komunikuese.- Të ketë paraqitje serioze.- Të jetë i disponueshëm për të punuar full time.

Botuar më 12/09/2019

Ifs Call Center Kërkon të punësojë Operatore

Me kohe te plote, qe zoterojne gjuhen angleze, italiane ose greke, te interesuarit mund te na dergojne cv-ne ne adresen tone te emailit ose te kontaktojne ne numrin tone te telefonit

Botuar më 11/09/2019