Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Kompania Shpresa Al Kerkon 2 Inxhinier mekanik

(te jene te paisur me DAP), Adresa: Valias Kamez

Botuar më 13/07/2018

EVOLUTION NETWORK Kërkon të punësojë Operator telefonik

Kontrata: Kohe e pjesshme | Euro |

Evo Net per filialin e tij te zona e Ish Bllokut kerkon te punesoje 50 operator dhe 2 Team Leader (Supervisor). - Ofrojme orare pune prej 4,6 & 8 ore. - Ambjent pune komod dhe miqesor. Punesim i menjehershem. Kerkohen persona qe kane njohuri te gjuhes italiane. Te interesuarit te kontakto, Tiranë, Adresa: Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (Ish Blloku), Tirane.

Botuar më 10/07/2018