Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OPERATOR

TIRANE, KERKOHEN OPERATORE FOREX PER GJUHEN GREKE. MUNDESI DHE PART TIME

Detyrat dhe Pagesa

Kerkohet:• Nivel mbi mesatar i gjuhes greke.• Disponibilitet part time dhe full time. Te pershtatet me punen dhe objektivat e grupit.
Paga (deri ne 500 leke ora! +bonuse)
Kontrate te rregullt me legjislacionin Shqipetar. Ambiente dhe kushte pune shume te mira. Fundjavat pushim. Trajnime te herepashershme. Mundesi rritje ne pozicion
Per seleksionimin dergoni Cv tek adresa me poshte ose telefononi ne numrin e poshte shenuar

Kontakte

Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 19/11/2020

)