Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

OPERATOR/E

ZZ GROUP

FLET GJERMANISHT?ITALISHT?ANGLISHT?SPANJISHT?BEJE ZGJEDHJEN TENDE PART TIME OSE FULL TIME
Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

Kerkojme:– Aftesi te mira komunikuese– Te punosh ne grup– Seriozitet ne pune– Ambicie dhe vendosmeri
Page te kenaqshme dhe konkuruese ne treg
Te Ofrojme:– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– Mundesi trajnimi jashte shtetit– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj– Trajnime me pagese te plote
Dergoni CV tuaj ne adresen e E-mailit ose kontaktoni:

Kontakte

Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik
zzgroupmail@gmail.com
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 11/11/2019

)