Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Global Services Ltd Kërkon të punësojë Operator

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 650 Euro |

Arsimi: i larte - i mesem, Gjuhet e huaja: anglisht, Programet kompjuterike: microsoft office, Global Services Ltd eshte duke kerkuar per partnere te rinj per t'ju bashkuar skuadres tone te cilet do te punojne nga shtepia.Puna eshte me kohe te plote,minimumi i oreve te punes eshte 44 ne jave,16 prej te cilave do te jene ne fundjave.Cdo partner ka te drejten e 22 diteve pushim ne vit.Detyrat tuaja do te perfshijne :Menaxhimin e profileve ne nje platforme te social media duke operuar chat-et dhe korrespondencen e tyre .Ju duhet te keni anglishte te avancuar ,si ne lexim ashtu edhe ne shkrim.Duhet te keni aftesi te mira komunikimi,dhe duhet te jeni te gatshem te menaxhoni disa biseda ne te njejten kohe.Ju duhet te keni internet te shpejte,dhe nje laptop ose desktop me te pakten 8 GB RAM .Ne ju ofrojme :Nje marreveshje bashkepunimi te gjate me kompanine tone.Fitimet mund te arrijne deri ne 1500 euro cdo muaj nese ju jeni te gatshem ta arrini ate numer.Pagesa do te jete gjithmone ne kohe sipas marreveshjes se shkruar.Trajnim i cili do ju ndihmoje te rrisni produktivitetin dhe te ardhurat tuaja.Komunikimi midis jush dhe kompanise do te jete nepermjet email-it dhe Skype.Nese ju besoni se i keni aftesite per t'ju bashkuar kompanise tone,dhe jeni te gatshem per te punuar.atehere na dergoni nje kopje te CV-se tuaj ne adresen tone te email-it join@globalservices.work dhe ne do ju kontaktojme per me shume informacion dhe per te te caktuar intervisten.Global Services Ltd HR Team, Tiranë

Botuar më 19/03/2019
Paga: 650 Euro

KOMPANIA NET CONECTION Kërkon të punësojë Operatore

Te flasin rrjedhshem Anglisht (Fluent Englisht Speaking). Paga 40.000 leke. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Themistokli Germenji, prane RTSH, Tirane

Botuar më 18/03/2019

Celesi shpk Kërkon të punësojë Operatore

Backoffice. Kerkesat: Te kene njohuri shume te mira te gjuhes frenge. Te kene eksperience pune si operatore backoffice.Te jene disponibel full time. Vigjilente ndaj detajeve. Njohje e mire e paketes Office. Dergoni Cv tuaj ne adresen

Botuar më 18/03/2019

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit Kërkon te punesoje për një kompani lider në tregun e punës Konsulent/e shitjeje

Përshkrimi i punës:Analizon kërkesat e klientëve dhe bashkëpunon me ta për zgjidhjen e nevojave të tyre;Miremban Klientët ekzistues dhe i informon për produktet që kompania ofronIdentifikimi i bizneseve të rejaPrezantimi në mënyrë profesionale për produktet që kompania ofron.Aftesitë dhe njohuritë e kërkuara: Diplomë e Shkollës së LartëAftësi shumë të mira Komunikuese dhe NegociueseEksperincë në shitjeTë jetë i aftë në punën në grupPër të aplikuar për këtë pozicion ju lutemi dërgoni një Curriculum Vitae të detajuar në adresën e emailit

Botuar më 16/03/2019

RRJETI I DYQANEVE CELULARE INFOMOBIL Kërkon të punësojë Shitese

Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune., Tiranë, Adresa: 1.Rr. Ibrahim Rugova perballe Taivanit, 2. Rr. Xhorxh Bush, perballe qendres Toptani

Botuar më 15/03/2019

Regency International Casino Nr. 1 në Industrinë e Argëtimit në Tiranë, SHQIPËRI, kërkon të trajnojë dhe punesojë Punonjes

Individë të rinj dhe të motivuar. Kjo karrierë e shkëlqyer në Industrinë e Argëtimit ju ofron stabilitet të sigurt financiar në një ambjent të sigurt me kulturë ndërkombëtare. Aplikantët duhet të jenë dinamik, me aftësi shumë të mira komunikuese, sjellje miqesore dhe të gatshëm të nderveprojë me njerëz te ndryshëm. Aplikanti duhet të plotësojë të paktën kriteret e mëposhtëme: 1.Diplomë të Shkolles së Mesme (diploma universitare përben avantazh) 2.Njohuritë matematike janë të detyrueshme 3.Njohje e mire e gjuhes angleze (kriter jo skualifikues) 4.Mosha minimale 21 vjeç 5.Kujdes vetjak në një nivel shumë të lartë 6.I aftë të punojë në grup. Aplikantëve të sukseshëm Regency Casino u ofron: 1.Mundësi të mrekullueshme karrierë 2.Të ardhura të shkëlqyera dhe konkuruese. 3.Ambjent pozitiv dhe sfidues të punës në grup. Nëse plotësoni kriteret e mësipërme, ju lutem dërgoni CV-në tuaj së bashku me një fotografi të bashkangjitur (kusht i domosdoshëm) në anglisht në: Regency Casino TiranaDepartmenti i Burimeve Njerëzore Parku Rinia, Kompleksi Taiwan, Ose në adresën e email-it, Adresa: Afati i fundit i aplikimeve: 25/03/2019 Vetem kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen

Botuar më 15/03/2019

Cerchi un lavoro e parli bene l’italiano? Ti piace lavorare in un ambiente giovane e dinamico? Il nostro call center ricerca persone che parlino italiano , con voglia di lavorare e imparare Operator telefonik

• Stipendio più alto rispetto ad altri Call Center. •Orari di lavoro flessibili.• Opportunità di crescita professionale • Bonus giornalieri/settimanali/mensili• Possibilità di guadagnare semp I ragazzi dovranno operare in “out bound”. operatori •Pagamento 300-350 leke si opera nelle chiammate outbound a grandi aziende che fanno i lavori publicci(strade,ponti,galerie,costruzioni)a vendere il giornale dove sono state inserite tutte le informazioni delle gare appalte,turni lavorativi full e part _time .Se sei interessato contatta il numero e email, Tiranë, Adresa: Unaza e re perball kastrratit

Botuar më 15/03/2019

Call Center Kërkon të punësojë Operator/e

Ne gjuhen angleze (njohuri shume te mira)Kriteret e kerkuara Disponibilitet Vetem Full Time (10.00-19.00)Te kene punuar ne Call center te pakten 3 muajTe jene ambicioze, te perkushtuar dhe energjike Pagese shume e kenaqshme, page baze plus bonuse Te interesuarit te kontaktojne ne:

Botuar më 15/03/2019

KEQI GRUP SHPK Kërkon të punësojë Team leader

Ne qytetet :Shkoder Kukes Lezhe Diber Durres Elbasan Fier Berat Korce Gjirokaster Vlore. Pagese Fixe plus Perqindje si dhe Trajnim. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit

Botuar më 15/03/2019

Punë Part Time Paradite ose Mbasdite... Evo Net ofron vende pune Operator telefonik

Në turne prej 4, 6 ose 8 orë, për të gjithë njohësit e gjuhës italiane. Paga ndër më të mirat në treg (bazë + bonuse). Kontaktoni Cel/WhatsApp ose E-mail, Tiranë, Adresa: Rruga Ismail Qemali, pallati Abissnet, kati 2-te (Ish Blloku)

Botuar më 12/03/2019