Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KEQI GRUP SHPK Kërkon të punësojë Team leader

Karakteristika

Oferta pune, Ofroj punë, Telekomunikimi dhe telefonia, impiantet, aparaturat, shërbimet
Keqi grup shpk, team leader
Përshkrim

Ne qytetet :Shkoder Kukes Lezhe Diber Durres Elbasan Fier Berat Korce Gjirokaster Vlore. Pagese Fixe plus Perqindje si dhe Trajnim. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit


Botuar më 25/03/2019

Telefon