Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Operatore

Per data entry+kordinim. Paga 35.000 leke. Mosha deri ne 35 vjeç.Te interesuarit te ...

Botuar më 17/01/2019

ALBMARKETING Cerca Operatore

TelefoniciCon esperienza per la campagna Tim-Telcom Italia Contratti. Offriamo un ottimo stipendio+Bonus. Gli interesati possono chiamare ne nr di telefono oppure mandare un e-mail nel indirizzo, Tiranë, Adresa: Ish parku i autobuzave mbrapa Policise Bashkiake

Botuar më 19/01/2019

Comdata Albania ricerca consulenti inbound

Comdata Albania ricerca consulenti inbound, con italiano ottimo e buon uso dei sistemi informatici. Offriamo assunzione immediata e collaborazione a lungo termine con reali possibilità di crescita

Botuar më 19/01/2019

Fonex Kërkon të punësojë Shitese

Per dyqan celularesh. Paga e kenaqshme, kushte te mira pune, Adresa: Rr. “ Luigj Gurakuqi”, prane Pazarit te Ri

Botuar më 18/01/2019

Chat Line Kërkon të punësojë Operatore

Paga: e kenaqshme |

Mbi moshen 18 vjec. Vajzat duhet te dine gjuhen angleze dhe te jene te paraqitshme. Me ose pa eksperience pune

Botuar më 17/01/2019
e kenaqshme

Telcom Albania Kërkon të punësojë Staf

Qe te jete i pajisur me automjet per shitjen e vazove per ne zonen e Elbasanit, Shkodres, Tiranes dhe Vlores. Do te paguhen perqindjet mbi shitjet dhe rimbursimi i shpenzimeve. Per informacion dergoni CV :

Botuar më 17/01/2019

NJE KOMPANI Kërkon të punësojë Operatore

Per data entry+kordinim. Paga 35.000 leke. Mosha deri ne 35 vjeç.Te interesuarit te kontaktojne nga ora 8.00-17.00 ose te dergojne CV-ne e tyre ne adresen:

Botuar më 17/01/2019

ZZ GROUP Kërkon të punësojë Operator

Part dhe full time ne gjuhen Italiane,Gjermane. Mundesi page ne baze te standarteve europiane dhe nje ambjent dinamik pune.Ofrojme:– Paga te kenaqshme dhe konkuruese ne treg.– Kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– Mundesi trajnimi jashte shtetit– Bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj– Trajnime me pagese te ploteKerkojme:– Te zoteroje shume mire gjuhet e mesiperme– Te kete eksperience me pare ne fushen e Call Center– Disponibilitet Full- Time– Aftesi te mira komunikuese– Te punoje ne grup– Seriozitet ne pune– Ambicie dhe vendosmeriTe interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e emailit

Botuar më 16/01/2019

KOMPANIA NET CONECTION Kërkon të punësojë Operatore telefonike

Femer, MOSHA MBI 21 VJEÇ. Te kene njohuri te gjuhes Angleze dhe Kompjuterike. Ofrohen kushte te mira pune (ne zyre) dhe page e kenaqshme (40.000 L-All)., Adresa: Rr. “Themistokli Germenji, prane RTSH, Tirane

Botuar më 15/01/2019

TELEPERFORMANCE ALBANIA parte della più grande Corporate, leader mondiale nella gestione del cliente, presente in 74 paesi del mondo, con le sue due a Tirana eda Durazzo sta cercando giovani dinamici e motivati per il:Servizio clienti, con una buona conos

E ti interessa essere parte della più grande azienda internazionale, avere un contratto dilavoro regolare e crescere professionalmente puoi presentarti per un colloquio presso inostri indirizzi:, Adresa: Via Kavaja, Edificio Polifunzionale (ex-Cinema Millenium)Via “28 Nëntori”, Edificio TID TOWERDurazzo:Via Egnatia 3, (di fronte al Carburante Kastrati) oppure invia un CV all

Botuar më 15/01/2019

KERKOHET Shitese

Per kancelari, turni i I ose i II. Orari: 09:00-17:00, Adresa: Rruga Don Bosko, tek Vizon Plus

Botuar më 14/01/2019