Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Auto Master Paint Kërkon të punësojë Sekretare

Te kete aftesi te mira kompjuterike. Te dije Anglisht, Adresa: Tek Fresku

Botuar më 15/02/2019

Comdata Albania ricerca consulenti inbound

Con italiano ottimo e buon uso dei sistemi informatici.Offriamo assunzione immediata e collaborazione a lungo termine con reali possibilità di crescita Contattaci subito:

Botuar më 15/02/2019

KOMPANIA NET CONECTION Kërkon të punësojë Operatore telefonike

Femer, MOSHA MBI 21 VJEÇ. Te kene njohuri te gjuhes Angleze dhe Kompjuterike. Ofrohen kushte te mira pune (ne zyre) dhe page e kenaqshme (40.000 L-All)., Adresa: Rr. “Themistokli Germenji, prane RTSH, Tirane

Botuar më 15/02/2019

Chat Line Kërkon të punësojë Modele

Paga: e kenaqshme |

Mbi moshen 18 vjec. Vajzat duhet te dine gjuhen angleze dhe te jene te paraqitshme. Me ose pa eksperience pune

Botuar më 14/02/2019
e kenaqshme

KERKOHET Operator

/ Operatore. (F/M). per monitorimin e kamerave, orari 8-16. Te interesuarit te kontakojne ne numrin e telefonit per me teper informacion, Tiranë, Adresa: Kompleksi kika 2

Botuar më 13/02/2019

Kompania VISION MARKETING Kërkon të punësojë Agjent shitjesh

Kompania VISION MARKETING ne bashkepunim me nje nga kompanite me te medha, prestigjoze, nderkombetare, kerkon account manager ne sektorin e telemarketingut financiar(Agjent Forex) ne pozicionin e :Presales/Sales/Retention. Kriteret e nevojshme: njohuri te mira te gjuhes angleze. Ofrohen: Kushte shume te mira pune, PAGA + BONUS shume te kenaqshme krahasuar me tregun.Te interesuarit mund te telefonojne ne numrin e tel.ose mund te dergojne cv ne adresen e e-mail

Botuar më 13/02/2019

Kerkohet Grafist

Editor vidio. Dergoni CV ne printime@printim.al ose kontaktoni ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga Jordan Misja, 350 m pasi kalon Gjykaten e Krimeve te Renda

Botuar më 13/02/2019

AGJENSIA E PUNESIMIT PROFESIONISTI, kerkon te punesoje per klientin e saj KARTA EXTRA, një kartë fidelizimi klientele, Perfaqesues/e shitjesh

Përfaqësues/e Shitjesh dhe Marketingut që të garantojë: •Shtimin e rrjetit me biznese të reja që operojnë në fushën e shitjes me pakicë. •Mirëmbajtjen e marrëdhënieve me bizneset që janë pjesë e rrjetit. • Planifikimin dhe ekzekutimin e fushatave marketing për rrjetin Karta Extra.Për t’u bërë pjesë kandidati duhet të plotësojë kriteret e mëposhtme:Të ketë aftësi të spikatura në marketing dhe shitje në terren.Të ketë 2 vjet përvojë pune në shitje të drejtëpërdrejta te bizneset.Të ketë përfunduar arsimin e lartë në shkencat Ekonomike.Të jetë energjik dhe të punojë nën presion.Të pëlqejë punën në grup.Për të aplikuar për këtë pozicion ju lutemi dërgoni një Curriculum Vitae të detajuar në adresën e emailit

Botuar më 12/02/2019

Nexuscom Albania Kërkon të punësojë Team leader

Per Call Center, ne gjuhen Frenge. Te zoteroje frengjishten dhe te perfshihet ne procesin e perzgjedhjes, testimit dhe monitorimit te stafit.

Botuar më 11/02/2019

Nexuscom Albania Kërkon të punësojë Team leader

Per Call Center, ne gjuhen Turke. Te zoteroje turqishten dhe te perfshihet ne procesin e perzgjedhjes, testimit dhe monitorimit te stafit.

Botuar më 11/02/2019