Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Firme Ndertimi Kërkon të punësojë Ekonomiste

Nuk eshte kusht te jete kontabel , Mundesisht te jete me banim ne zonen e freskut ,, Tiranë, Adresa: Tek Fresku

Botuar më 20/02/2019

BSD Marketing Kërkon të punësojë Operatore telefonike

Ne gjuhen Angleze, Gjermane, Italiane ose Spanjolle. Ju ofrojme kushte shume te mira pune dhe paga te kenaqshme.Per me teper informacion na kontaktoni :

Botuar më 20/02/2019

RRJETI I DYQANEVE CELULARE INFOMOBIL Kërkon të punësojë Shitese

Paga e kenaqshme dhe kushte te mira pune., Tiranë, Adresa: 1.Rr. Ibrahim Rugova perballe Taivanit, 2. Rr. Xhorxh Bush, perballe qendres Toptani

Botuar më 19/02/2019

ALBMARKETING Cerca Operatore

Per le risorse umane. Gli interesati possono chiamare nell nr di telefono oppure mandare un e-mail nel indirizzo, Tiranë, Adresa: Ish parku i autobuzave mbrapa Policise Bashkiake

Botuar më 19/02/2019

ALBMARKETING Cerca Operatore

Telefonici. Con esperienza per la campagna Tim-Telcom Italia Contratti. Offriamo un pagamento da 250l/ora + bonus settimanalie mensili. Gli interesati possono chiamare nell nr di telefono oppure mandare un e-mail nel indirizzo, Tiranë, Adresa: Ish parku i autobuzave mbrapa Policise Bashkiake

Botuar më 19/02/2019

Auto Master Paint Kërkon të punësojë Sekretare

Te kete aftesi te mira kompjuterike. Te dije Anglisht, Adresa: Tek Fresku

Botuar më 15/02/2019

Comdata Albania ricerca consulenti inbound

Con italiano ottimo e buon uso dei sistemi informatici.Offriamo assunzione immediata e collaborazione a lungo termine con reali possibilità di crescita Contattaci subito:

Botuar më 15/02/2019

KOMPANIA NET CONECTION Kërkon të punësojë Operatore telefonike

Femer, MOSHA MBI 21 VJEÇ. Te kene njohuri te gjuhes Angleze dhe Kompjuterike. Ofrohen kushte te mira pune (ne zyre) dhe page e kenaqshme (40.000 L-All)., Adresa: Rr. “Themistokli Germenji, prane RTSH, Tirane

Botuar më 15/02/2019

Chat Line Kërkon të punësojë Modele

Paga: e kenaqshme |

Mbi moshen 18 vjec. Vajzat duhet te dine gjuhen angleze dhe te jene te paraqitshme. Me ose pa eksperience pune

Botuar më 14/02/2019
e kenaqshme

KERKOHET Operator

/ Operatore. (F/M). per monitorimin e kamerave, orari 8-16. Te interesuarit te kontakojne ne numrin e telefonit per me teper informacion, Tiranë, Adresa: Kompleksi kika 2

Botuar më 13/02/2019