Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

GRAPHIC DESIGNER Tirana Square Center Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me eksperience, per pune me kohe te plote! Me njohuri shume te mira ne Illustrator, Photoshop, Web Design!Kualifikimet.Te kete njohuri shume te mira ne krijimin e faqeve te internetit, Ilustrator, photoshop. Te jete I pajisur me aftesi te mira organizative dhe te drejtoje punen ne grup.Te interesuarit te dergojne CV-ne ne emailin: tiranasquarecenter@gmail.com ose te kontaktojne ne nr:

Botuar më 26/01/2020
shume e kenaqshme

OPERATORE TELEFONIKE KOMPANIA NET CONECTION Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme (40.000 L-All). |

Femer, MOSHA MBI 21 VJEÇ. Te kene njohuri te gjuhes Angleze dhe Kompjuterike. Ofrohen kushte te mira pune (ne zyre), Adresa: Rr. “Themistokli Germenji, prane RTSH, Tirane

Botuar më 24/01/2020
Paga e kenaqshme (40.000 L-All).

OPERATORE Call Center Kërkon të punësojë

Paga: sistem konkurues pagesash |

Me ose pa eksperience pune , duhet te jene rigoroze dhe ambicioz per rritje profesionale, te kene frymen e punes ne grup dhe te kene aftesi te mira komunikimi te gjuhes italiane , kushte komode ne ambjentin e punes . Te interesuarit te paraqesin CV ne adresen e e-mail

Botuar më 20/01/2020
sistem konkurues pagesash

OPERATOR/E ZZ GROUP Flet Gjermanisht?Italisht?Anglisht?Spanjisht?Beje zgjedhjen tende Part time ose Full time

Paga: page te kenaqshme dhe konkuruese ne treg |

Kerkojme:– aftesi te mira komunikuese– te punosh ne grup– seriozitet ne pune– ambicie dhe vendosmeri, te ofrojme:– kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– mundesi trajnimi jashte shtetit– bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj– trajnime me pagese te plote, dergoni cv tuaj ne adresen e e-mailit ose kontaktoni:, Adresa: Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik

Botuar më 20/01/2020
page te kenaqshme dhe konkuruese ne treg

AGJENT FOREX KOMPANIA MARKETING GROUP KERKON TE PUNESOJE AGJENT OSE AGJENTE

Paga: * Ofrohen paga te mira dhe bonuse konkuruese |

FOREX (M/F) ne gjuhen Italiane dhe Spanjolle. * Te interesuarit te dine shume mire gjuhet dhe te kene disponibilitet te plote. * Pranohen me dhe pa eksperience pune, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Tafaj”, tek Selvia, mbrapa Aza Elektronik

Botuar më 19/01/2020
* Ofrohen paga te mira dhe bonuse konkuruese

SUPERVIZORE Evo Net ofron vende pune si SUPERVIZORE

Paga: neto 700€ + Bonuse |

Per fushaten Vodafone Casa. Me eksperience te meparshme, Adresa: Rruga Ismail Qemali, zona Ish-Blloku, Tirane, Tiranë

Botuar më 18/01/2020
neto 700€ + Bonuse

OPERATORE Evo Net ofron vende pune si OPERATORE

Paga: bazë + bonuse |

Me njohuri te gjuhes italiane. Me ose pa eksperience, Adresa: Rruga Ismail Qemali, zona Ish-Blloku, Tirane, Tiranë

Botuar më 18/01/2020
bazë + bonuse

OPERATOR/E COMDATA ALBANIA Parte di Comdata Group, leader multinazionale nel settore Customer Operations, presente in 22 paesi, nell'ambito del potenziamento della propria struttura sta cercando giovani dinamici per attivita di Customer Care e Pay TV

Paga: Stipendio fisso e bonus |

I candidati dovranno avere i seguenti requisiti: 1. Buone conoscenze della lingua italiana, parlata e scritta 2. Ottime capacita comunicative e relazionali 3. Disponibilita lavorativa part time/full time (flessibilita d'orari), si offre: inserimento immediato e programma di formazione iniziale retribuito., per candidarsi, prego inviare il curriculum vitae su indirizzo mail oppure contattateci allo nr di cellulare per fissare un appuntamento

Botuar më 18/01/2020
Stipendio fisso e bonus
)