Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNIT CALL CENTER Bllok Kërkon të punësojë Operator telefonik

Kontrata: Kohe e plote |

Gjuhet e huaja: italisht, Kerkojme te punesojme operatore per fushaten Luce & Gas , Paga e kenaqeshme na kontaktoni +355682466535, Tiranë, Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata nr 10,prane Stadiumit Dinamo

Botuar më 25/04/2019

UNIT CALL CENTER BLLOK Kërkon të punësojë Operator/e

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 250-350 LEKE ORA E PUNES |

Gjuhet e huaja: italisht, KERKOJME SUPERVISOR/E DHE OPERATORE ME EKSPERIENCE PER FUSHATEN VODAFONE. AMBJENT KOMOD DHE MIQESOR, KERKOHET: NJOHURI E GJUHES ITALIANE, TE JESH ENERGJIK/E, POZITIV/E, DINAMIK/E. PAGA 250-350 LEKE ORA E PUNES, FULL TIME/PART TIME, BONUSE TE KENAQESHME, RRITJE PROFESIONALE, KONTRATE E RREGULLT PUNE. ZGJIDH UNIT CALL CENTER, BJE DHE TI ZGJEDJEN E DUHUR. JU MIREPRESIM!, Tiranë, Adresa: RRUGA GJIN BUE SHPATA,PRANE URGJENCES

Botuar më 25/04/2019
250-350 LEKE ORA E PUNES

UNIT CALL CENTER bllok Kërkon të punësojë Operator/e

Kontrata: Kohe e plote |

Eksperience: 1 vit, Gjuhet e huaja: italisht, Kerkojme te punesojme Operatore dhe Supervizore ne gjuhen ITALIANE me eksperience per fushatat e energjise si dhe per fushaten Vodafone Italia.Ofrojme pagesa te larta dhe korrekte. pagese te rregullt te kontributeve shoqerore dhe shendetesore. kontrate pune. Na kontaktoni +355699770633 Orari 9.00-15.00 & 15.00-21.00, Tiranë, Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata 10, Prane Urgjences, Stadiumi Dinamo

Botuar më 25/04/2019

UNIT CALL CENTER BLLOK Kërkon të punësojë Operator/e

Paga: 250-350 leke ora dhe kontratat 700-1500 Leke |

Gjuhet e huaja: italisht, KERKOJME OPERATORE NE GJUHEN ITALIANE PER FUSHATAT E ENERGJISE DHE TELEFONISE. OFROJME PAGESA TE LARTA DHE KORREKTE , PAGESE E KONTRIBUTEVE SHOQERORE DHE SHENDETESORE SIPAS LIGJIT, MUNDESI REALE RRITJE NE DETYRE , Orari FULL TIME AM 9.00-15.00 PM 15.00-21.00 (DHE PART TIME). Na Kontaktoni: +355682466535, Tiranë, Adresa: Rruga Gjin Bue Shpata 10 ,prane Urgjences,Stadiumi Dinamo

Botuar më 25/04/2019
Paga: 250-350 leke ora dhe kontratat 700-1500 Leke

KOMPANIA NET CONECTION Kërkon të punësojë Operatore

Te flasin rrjedhshem Anglisht (Fluent Englisht Speaking). Paga 40.000 leke. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Themistokli Germenji, prane RTSH, Tirane

Botuar më 25/04/2019

Shop Tv Kërkon të punësojë Operatore

Kompania lider ne treg Shop Tv ofron vend pune per 5 operatore ne gjuhen shqipe. Kriteret e kerkuara: mosha mbi 22-vjec, te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese te kete eksperience pune ne shitje, te kete aftesi te mira bindese te jete fleksibel gjate orarit te punes Orari i punes 09.00-15.00, dhe 15:00 me 21:00 nje dite pushim ne jave .Te dergojne cv ne adresen e emaill sales@shoptv.al

Botuar më 25/04/2019

Agjencia e Punësimit ‘’Profesionisti’’ pjesë e ‘’Çelësi Media Group ‘’, vjen në tregun Shqiptar me qëllim revolucionarizimin e tregut të punësimit Kërkon te punesoje për një kompani lider në tregun e punës Menaxher/e shitjesh

Përshkrimi i punës:Analizon kërkesat e klientëve dhe bashkëpunon me ta për zgjidhjen e nevojave të tyre;Miremban Klientët ekzistues dhe i informon për produktet që kompania ofronIdentifikimi i bizneseve të rejaPrezantimi në mënyrë profesionale për produktet që kompania ofron.Aftesitë dhe njohuritë e kërkuara: Diplomë e Shkollës së LartëAftësi shumë të mira Komunikuese dhe NegociueseEksperincë në shitjeTë jetë i aftë në punën në grupPër të aplikuar për këtë pozicion ju lutemi dërgoni një Curriculum Vitae të detajuar në adresën e emailit

Botuar më 25/04/2019

MEV Marketing Kërkon të punësojë Agjent

/ Agjente. Me eksperience pune ne call center si team leader, retention, broker. Kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 23/04/2019

Rrjeti me i madh i kancelarise Infiniti Office Kërkon të punësojë Shitese

Aftesi te mira komunikuese, korrektesi dhe shkathtesi. Te perdore lehtesisht programet baze kompjuterike. Preferohen te jene afatgjate. Te gjithe te interesuarat mund te dergojne CV-ne ne adresen e email-it:, Tiranë

Botuar më 23/04/2019

Rimbushje, Tabacchino, Exchange, Agjensi Udhetimi Kërkon të punësojë Operatore

(femer), mosha 18-35 vjec. Me siguracione. Te interesuarat te paraqiten prane zyres me CV, Tiranë, Adresa: Yzberisht, 10min nga Astiri

Botuar më 22/04/2019