Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

AGJENTE PROSPER SALE Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze teper te kenaqshme dhe bonuset me te larta ne treg |

Gjuhet e huaja: anglisht - italisht - gjermanisht - spanjisht, keni eksperience pune dhe mbi te gjitha plot vullnet e deshire per te fituar sa me shume, -ambient teper miqesor e te pershtatshem per te punuar-kontrate te rregullt pune-mundesi rritje profesionale, nese nuk e keni gjetur akoma ate qe deshironi por besoni ne potencialin dhe aftesite qe zoteroni atehere ju ftojme per nje aplikim te prosper sales

Botuar më 19/11/2019
Paga baze teper te kenaqshme dhe bonuset me te larta ne treg

OPERATORE TELEFONIKE KOMPANIA NET CONECTION Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme (40.000 L-All). |

Femer, MOSHA MBI 21 VJEÇ. Te kene njohuri te gjuhes Angleze dhe Kompjuterike. Ofrohen kushte te mira pune (ne zyre), Adresa: Rr. “Themistokli Germenji, prane RTSH, Tirane

Botuar më 18/11/2019
Paga e kenaqshme (40.000 L-All).

PROGRAMUES Ambrogio shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

* Puna nga e Hena - Premte. * Orari: 09:00 - 18:00 (1 ore pushim ne dreke 13:00-14:00). * Te dine Anglisht. - Ditet e festave te paguara. - Kontribute te paguara. - Kontrate e rregullt pune. Dergoni CV ne E-Mail: x.hila@ambrogio.al, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

IT Ambrogio shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

* Puna nga e Hena - Premte. * Orari: 09:00 - 18:00 (1 ore pushim ne dreke 13:00-14:00). * Te dine Anglisht. - Ditet e festave te paguara. - Kontribute te paguara. - Kontrate e rregullt pune. Dergoni CV ne E-Mail: x.hila@ambrogio.al, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 18/11/2019
e kenaqshme

OPERATORE IKANBI ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Gjuhet e huaja: frengjisht, inbound/outbound. Njohuri shumë të mirë të gjuhës frënge. Komunikim i shkëlqyer. Seriozitet dhe përpikmëri;, ambient pune shumë i mirë. trajnim i vazhdueshëm, për te aplikuar dërgoni cv tuaj në adresën e e-mailit. web: www.ikanbi.com, Adresa: https://www.google.com/maps/place/iKanbi+Albania/@41.3138157,19.8132654,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135030fc7ee0d8a9:0x15241397af3b1fd8!8m2!3d41.3138157!4d19.8154541, Tiranë

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme
)