Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OPERATORE IKANBI ALBANIA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Gjuhet e huaja: frengjisht, inbound/outbound. Njohuri shumë të mirë të gjuhës frënge. Komunikim i shkëlqyer. Seriozitet dhe përpikmëri;, ambient pune shumë i mirë. trajnim i vazhdueshëm, për te aplikuar dërgoni cv tuaj në adresën e e-mailit. web: www.ikanbi.com, Adresa: https://www.google.com/maps/place/iKanbi+Albania/@41.3138157,19.8132654,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135030fc7ee0d8a9:0x15241397af3b1fd8!8m2!3d41.3138157!4d19.8154541, Tiranë

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme

OPERATOR/E ZZ GROUP Flet Gjermanisht?Italisht?Anglisht?Spanjisht?Beje zgjedhjen tende Part time ose Full time Kërkon të punësojë

Paga: page te kenaqshme dhe konkuruese ne treg |

Kerkojme:– aftesi te mira komunikuese– te punosh ne grup– seriozitet ne pune– ambicie dhe vendosmeri, te ofrojme:– kontrate te rregullt ne baze te kodit te punes– mundesi trajnimi jashte shtetit– bonuse motivuese, duke shperblyer aftesine tuaj– trajnime me pagese te plote, dergoni cv tuaj ne adresen e e-mailit ose kontaktoni:, Adresa: Rr. Dora D´istria - Tirane, perballe Fakultetit Juridik

Botuar më 11/11/2019
page te kenaqshme dhe konkuruese ne treg

BACKOFFICE / COMPLIANCE PROSPER SALE Kërkon të punësojë

Paga: Pagat dhe bonuset me konkuruese ne treg |

Gjuhet e huaja: anglisht - italisht, Kerkohet:Njohje shume e mire te ketyre gjuheve.Disponibilitet per te punuar full time, kushte shume te mira pune. kontrate e rregullt. ambient teper miqesor e komod per te punuar, nese mendon se je i pershtatshem per kete pozicion pune, ke deshire e vullnet per te punuar aplikoni per ta bere tuajin kete pozicion e per te qene pjese e prosper sales

Botuar më 09/11/2019
Pagat dhe bonuset me konkuruese ne treg

PROGRAMUES Ambrogio shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

* Puna nga e Hena - Premte. * Orari: 09:00 - 18:00 (1 ore pushim ne dreke 13:00-14:00). * Te dine Anglisht. - Ditet e festave te paguara. - Kontribute te paguara. - Kontrate e rregullt pune. Dergoni CV ne E-Mail: x.hila@ambrogio.al, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme

IT Ambrogio shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

* Puna nga e Hena - Premte. * Orari: 09:00 - 18:00 (1 ore pushim ne dreke 13:00-14:00). * Te dine Anglisht. - Ditet e festave te paguara. - Kontribute te paguara. - Kontrate e rregullt pune. Dergoni CV ne E-Mail: x.hila@ambrogio.al, Adresa: Ne qender te Tiranes

Botuar më 08/11/2019
e kenaqshme

GOOGLE ACCOUNT MANAGER Alfa Solutions La nostra azienda, società operante nel comparto del digital marketing, nell'ambito di un pianificato percorso di crescita commerciale, intende selezionare top account manager.Offriamo una preziosa opportunità p

Paga: 2.30 Euro netti + Ottimi Bonus settimanali e mensili. |

Cosa cerchiamo?• buona conoscenza della lingua italiana• buone capacità di comunicazione• spiccata attitudine commerciale• esperienza di lavoro di almeno 3 mesi nel digital marketing, cosa offriamo?• una retribuzione composta da fisso orario 2.30 euro netti + ottimi bonus settimanali e mensili.• contratto di lavoro a tempo indeterminato a norma di legge• formazione sul prodotto delle campagne online e sulle tecniche di vendita• ambiente di lavoro dinamico con reali possibilità di rápida crescita professionale, per chi vuole lavorare in un ambiente sereno, positivo, giovane e con ottime possibilità di crescita è invitato ad inviare il suo cv all’indirizzo mail:, Adresa: Sede di lavoro: Komuna e Parisit. Rruga Tish Daija, Kompleksi Kika 2, Kati 0, godina 5, Tirana

Botuar më 08/11/2019
2.30 Euro netti + Ottimi Bonus settimanali e mensili.

AGJENTE PROSPER SALE Kërkon të punësojë

Paga: Paga baze teper te kenaqshme dhe bonuset me te larta ne treg |

Gjuhet e huaja: anglisht - italisht - gjermanisht - spanjisht, keni eksperience pune dhe mbi te gjitha plot vullnet e deshire per te fituar sa me shume, -ambient teper miqesor e te pershtatshem per te punuar-kontrate te rregullt pune-mundesi rritje profesionale, nese nuk e keni gjetur akoma ate qe deshironi por besoni ne potencialin dhe aftesite qe zoteroni atehere ju ftojme per nje aplikim te prosper sales

Botuar më 30/10/2019
Paga baze teper te kenaqshme dhe bonuset me te larta ne treg
)