Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

AGJENT FOREX

Kompania forex me e madhe ne vend

Kërkon të punësojë

Kriteret

Anglisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht
Me eksperience ne call center ose forex
Kohe e plote
Retention dhe Conversion

Detyrat dhe Pagesa

Page dhe bonuset me te larta ne treg
Kontrate e rregullt pune. Trajnime. Stabilitet dhe ambient bashkepunues, fundjavat pushim
Nese po kerkon nje pune qe te te jape shume para dhe siguri, na shkruaj ose telefono ne

Kontakte

Tiranë

Botuar më 16/10/2020

)