Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

YZBERISHT

tek karburant Gega | 60 M2 | 42000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Yzberisht, tek karburant Gega, 60 M2, 42.000 euro i diskutueshem
Përshkrim

Shitet 1+1, 60 M2, pallat ekzistues kati 3, 60m teresisht e rikonstruktuar dhe e mobiluar me te gjitha pasjiset, me diell, uje 24 ore, shitet per arye emigracioni

42.000,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)