Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VLORE, NE LUNGOMARE, TEK KOMPLEKSI SCOOBY DOO

ne kompleks te ri banimi | 77 M2 | 50000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Vlore, ne Lungomare, tek kompleksi Scooby Doo, ne kompleks te ri banimi, 77 M2, 50.000 euro i diskutueshem
Kati 2
Përshkrim

Shitet 1+1, 77 M2, kati 2, hyrja ndodhet ne rrjeshtin e dyte te kompleksit (jo perballe me detin) por me pamje kendore nga deti. Eshte e hapur dhe mundesia e nderrimit me shtepi ne Tirane.

50.000,00 euro

Botuar më 12/08/2019

Telefon