Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "5 MAJI",

ngjitur me Concord Center, | 84 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 84 M2, kati 1, me certifikate pronesie. Pamje Juglindje-Perendim

Botuar më 22/07/2018
55.000,00 euro

TEK FRESKU,

rruga thesarit, | 57 M2 | 30.000 Euro

Shitet 1+1, 57 M2, kati 3, hyrje e mobiluar. Dokumenta te rregullta.

Botuar më 22/07/2018
30.000,00 euro

RRUGA HOXHA TASIM

rr. Hoxha Tasim, nr. 109 | 65 M2 | 200 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar teresisht, ndertim i ri, kati 6 pa ashensor, 65 M2

Botuar më 22/07/2018
200,00 euro/muaj

YZBERISHT

afer karburantit | 56 M2 | 4.200.000 Leke

Shitet 1+1, 56 M2, kati 3, pallat ekzistues me tulla te bardha, teresisht e rikonstruktuar dhe e mobiluar shitet per arsye emigracioni

Botuar më 22/07/2018
4.200.000 leke

TEK MALI I ROBIT

ne krah te Mak Albania, mes pishave | 75 M2 | 22.500 Euro

Shitet apartament me mobilim luksi, 75 M2, shitet vetem per 22.500 euro

Botuar më 22/07/2018
22.500,00 euro

RR. “FAIK KONICA”, TEK ASTIRIT,

mbi bar Universin, buze rruge, | 65 M2 | 65.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, kati 7, me hipoteke. Çmimi

Botuar më 22/07/2018
65.000,00 euro

OKAZION!!! PRANE QENDRES SE TIRANES, RR. "FERIT XHAJKO",

prane restorant Durresit, ne pallat te ri, | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 7, PA ASHENSOR. E mobiluar totalisht, arredim bashkohor, Jepet per afat te gjate kohor, Preferohen familjare.

Botuar më 22/07/2018
26.000 leke

TEK BRRYLI

tek Restorant Votra | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/07/2018
25.000 leke

OKAZION!! RRUGA ABDYL FRASHERI,

PRANE LIBRIT UNIVERSITAR, NE KRAH TE PRESIDENCES | 81 M2 | 113.400 Euro

Shitet 1+1 me siperfaqje 37.3 m² (pjeserisht e kompletuar) dhe 3+1, 81 M2, e kompletuar. Me dokumenta te rregullta secila

Botuar më 22/07/2018
1.400,00 euro/m2

RR. "PETRO NINI LUARASI",

200 m mbi Shkollen e Baletit | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, i mobiluar, dhome gjumi shtruar me parket, arredim bashkohor, preferohet cift

Botuar më 21/07/2018
25.000 leke