Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KRITAL CENTER

mbi qendren | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 50 M2

Botuar më 22/07/2019
18.000 leke/muaj

ELBASAN

rruga e Re e Trenit | 58 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet 1+1, 58 M2, kati 3

Botuar më 22/07/2019
3.000.000 leke

RR. "MYSLYM SHYRI"

prane Olsi Tattoo | 70 M2 | 28.000 Leke

Jepet shtepi me qera, 70 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kontaktoni ne numrin: +355673811494

Botuar më 22/07/2019
28.000 leke

PERBALLE ME HYRJEN E RRUGES MYSLYM SHYRI

tek Neranxi | 50 M2 | 250 Euro

Jepet me qira apartament 1 dhome+kuzhine, 50 M2, kati 3.Pallat ekzistues i restauruar totalisht.Punime shume cilesore,i shtruar me parket dhe me kundrabufe.

Botuar më 22/07/2019
250,00 euro/muaj

NE QENDER TE TIRANES

Prane Postes qendrore | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1 dhome+kuzhine, 70 M2, kati 4.Pallat ekzistues.Apartament i restauruar totalisht dhe i mobiluar me cdo gje.

Botuar më 22/07/2019
300,00 euro/muaj

NE QENDER

TEK RRUGA E DURRESIT, MBRAPA AMBASADES KINEZE, RRUGA SKENDERBEG 32/1 | 60 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera dhome +kuzhine e kompletuar me krevate, dollap, divan, tavolin me karrike, frigorifer, 60 M2

Botuar më 22/07/2019
21.000 leke

TEK "21 DHJETORI",

siper kafe Oslo, | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, i mobiluar, 1 muaj paradhenie

Botuar më 22/07/2019
30.000 leke

BULEVARDI ZOGU I 1

Tek Ministria e Drejtesise | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qira apartament 1 dhome+soxhorno, 75 M2, kati 4.Pallat i ri.Apartament i kompletuar me cdo gje cilesore.

Botuar më 22/07/2019
350,00 euro/muaj

SELVIA

afer gjimnazit Partizani | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, me hipoteke

Botuar më 22/07/2019
55.000,00 euro

TEK SHKOLLA E BALETIT

Prane Bustit | 70 M2 | 350 Euro

Super apartament +garazhd me qira 1 dhome +soxhorno, 70 M2, kati 4.Apartament i kompletuar me cdo gje te re.Pallat i ri.Ndertim i vitit 2018.Garazhd personal.

Botuar më 22/07/2019
350,00 euro/muaj