Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

RRUGA E BARRIKADAVE

afer bustit Vojo Kushi | 70 M2 | 300 Euro

Rruga e Barrikadave, prane bustit Vojo Kushi, jepet me qira Apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 2 pallat i ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi , tualet , ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyren bashkohore. Orientim me diell., 70 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro

RRUGA. DRITAN HOXHA, PRANE UNIVERSITETIT ZONJA KESHILLIT I MIRE

Rruga. Dritan Hoxha, prane Universitetit Zonja Keshillit i Mire | 90 M2 | 270 Euro

Me qira kati i 3-te i nje vile, me nje dhome gjumi, i mobiluar ne te gjitha menyrat bashkekohore, siperfaqe 90 m, kondicioner, tualet, orientim me diell., 90 M2, Property ID :4251137 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
270,00 euro

SHKOZE, AFER NENSTACIONIT ELEKTRIK

Shkoze, afer nenstacionit elektrik | 40 M2 | 30.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 40 m² (ne proces Hipotekimi , del per 7 dit ), kati 3 banim, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, ballkon, orientim Jug – Perendim., 40 M2

Botuar më 30/11/2020
30.000,00 euro

RRUGA E DIBRES.

Vila Gold. | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 prane Vila Gold. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete banim. Eshte pjeserisht i mobiluar. Sip, 75 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion mund te na kontaktoni!

Botuar më 30/11/2020
30.000 leke/muaj

MINE PEZA

tek Prokuroria Tiranes | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartment me qera 1+1 i arreduar totalisht ne menyre moderne dhe komode, ne pallat te ri me ashenore, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
30.000 leke/muaj

SELVIA, AFER GJIMNAZIT PARTIZANI

Selvia, afer Gjimnazit Partizani | 56 M2 | 56.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 56 m², kati 6 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim Jug- Perendim., 56 M2, Property ID : 4119084 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
56.000,00 euro

BULEVARDI ZHAN D'ARK

afer maternitetit te ri | 53 M2 | 46.000 Euro

Bulevardi Zhan Dark, mbi Maternitetin e Ri, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 53 m2 me Hipoteke, kati 1 ne pallat egzistues, i mobiluar, totalisht i rikonstruktuar, kondicioner, parking. Apartamenti organizohet ne soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualeti, koridori dhe ballkoni.Orientimi me Diell, 53 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
46.000,00 euro

RRUGA SIRI KODRA

afer Bllokut te Magazinave | 37 M2 | 30.000 Euro

Rruga Siri Kodra, pran Bllokut te Magazinave, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 37 m2 me Hipoteke, kati i 1. Apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet. Shitet bosh vetem me k/bufe, 37 M2, 1 banjo

Botuar më 30/11/2020
30.000,00 euro

TEK KRYQEZIMI I ZOGUT TE ZI,

Tek kryqezimi i zogut te zi, | 78 M2 | 86.680 Euro

Shitet Apartament 1+1 me hipoteke, siperfaqe 78.8 m², kati 4 ne pallat te ri me ashensor, i mobiluar me te gjitha, kondicioner ne cdo dhome, tualet, ballkon, orientim me diell., 78 M2, Property ID : 4111214 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
86.680,00 euro

SHKOLLA BALETIT

Rruga Elbasanit | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera ap 1+1 i kompletuar me te gjitha kushtet , ne pallat te ri, 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
300,00 euro/muaj
)