Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

UNIVERSITETI NEW YORK

tek Hyrja e rezidences Kodra e Diellit | 62 M2 | 280 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Universiteti New York, tek Hyrja e rezidences Kodra e Diellit, 62 M2, 280 euro i diskutueshem
I mobiluar, gjendja: e re
Përshkrim

Jepet me qira apartament 1+1 ne kat te 4, 62m2. Apartamenti organizohet ne nje salle ndenje, nje kend gatimi te vecuar, korridor, ballkon dhe tualet me dritare. Apartamenti eshte i investuar dhe sapo eshte lyer., 62 M2, i mobiluar, gjendja: e re

280,00 euro/muaj

Botuar më 14/08/2019

Telefon
Email