Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

tek Bar Artisti | 64 M2 | 47.500 Euro

Shitet Apartament 1+1, 64 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 21/10/2019
47.500,00 euro

PORCELAN

perballe shkolles Gjon Buzuku | 50 M2 | 46.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, kati 2, hyrje e rregulluar, me k/bufe, kondicioner, lavastovilje. Me hipoteke. Jo Agjensi

Botuar më 22/10/2019
46.000,00 euro

KERKOJ NJE VAJZE PER NDARJE QERAJE

21 Dhjetori, Shkolla Sabaudin Gabrani, ne rrugen Muhamed Gjollesha, Ne rresht te pare, apartament 1+1, ne katin e dyte | 70 M2 | 9.000 Leke

Aktualisht jetojne dy vajza dhe preferohet qe vajza tjeter te jete ne pune, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 21/10/2019
9.000 leke

MBRAPA SPITALIT USHTARAK

ne zone shume te mire | 20 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet nje djale per ndarje qeraje ne nje dhome, 20 M2, uje dhe drita brenda ne çmim.

Botuar më 21/10/2019
6.000 leke/person

RR. "ALEKSANDER MOISIU",

tek stacioni i fundit i Kinostudios, | 50 M2 | 5.000 Leke

Kerkohen vajza per ndarje qeraje, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 21/10/2019
5.000 leke/person

MBRAPA PIAZES

MBRAPA MINISTRISE SE DREJTESISE | 82 M2 | 330 Euro

Jepet me qera 1+1, 82 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar, pallat i ri 10 katesh

Botuar më 21/10/2019
330,00 euro

RR. "SIRI KODRA"

tek Nenstacioni | 20 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera dhome+tualet per 1 person femer, 20 M2, i mobiluar

Botuar më 21/10/2019
10.000 leke

RR. SULEJMAN DELVINA

afer Diplomat | 99 M2 | 79.000 Euro

Shitet 1+1 mund te adoptohet ne 2+1, 99 M2, kati 6, i mobiluar, gjendja: shume e mire, me certifikate pronesie, pa ashensor

Botuar më 21/10/2019
79.000,00 euro

BUZE RRUGES BARDHYL

Tek Raiffeisen Bank, Brenda Unazes se vogel | 58.5 M2 | 57.000 Euro

Shitet apartament 1+1+ aneks, 58.5 M2, kati 2.Pallat ekzistues i restauruar totalisht.Me hipoteke.E pershtatshme per banim ose biznes.

Botuar më 21/10/2019
57.000,00 euro

RRUGA "FERIT XHAJKO",

pall 61/2 | 60 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 ose jepet me qera, 60 M2, i mobiluar, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/10/2019
60.000,00 euro

BULEVARDI I RI

zone shume e mire, tek ish stacioni i vjeter i trenit | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire, shtepi private. Preferohen familjare

Botuar më 21/10/2019
25.000 leke
)