Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA TISH DAHIA, KOMPLEKSI KIKA 2,

Komuna e Parisit | 60 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, ambient komod dhe modern. Me 4 ambjente, sallon me anek...

Botuar më 05/12/2019
450,00 euro/muaj

YZBERISHT

Rruga "3 Deshmoret" | 78.6 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 78.6 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon nde...

Botuar më 05/12/2019
44.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

UNAZA E RE | 71.5 M2 | 53.625 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 tek Kompleksi SIMA COM i cili disponon standarte te larta...

Botuar më 03/12/2019
53.625,00 euro

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 67.7 M2 | 80.000 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 1+1ne nje kompleks te ri Me Ndertime Super Ci...

Botuar më 03/12/2019
80.000,00 euro

KOMPLEKSI ANA

qytet studenti | 55 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 55m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me punime teper cilesore pjes e nje nga komplekseve me cilesore ne vend kompleksit Ana, apartameti eshte totalisht i arreduat me mobilim modern e teper cilesor ne te gjitha detajet., 55 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 3 muaj parapagimi, muaj i pare dhe 2 muaj depozit

Botuar më 10/12/2019
250,00 euro/muaj

RR. MARGARITA TUTULANI

tek Petro Nini | 48 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 48 M2, i pershtatshem per zyra

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke

KOMOLEKSI ANA

qytet studenti | 70 M2 | 270 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 70m2 ne katin e 2 te nje pallati te ri me punime teper cilesore pjes e nje nga komplekseve me cilesore ne vend kompleksit Ana, apartameti eshte totalisht i arreduat me mobilim modern e teper cilesor ne te gjitha detajet., 70 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, parapagesa muaj i pare dhe 2muaj garanci.

Botuar më 10/12/2019
270,00 euro/muaj

CONCORDI

prane tregut te medreses dhe shkolles tirona jone | 80 M2 | 250 Euro

Jepet apartambeti 1+1 me siperfaqe 80m2 ne katin e 3 te nje vile me punime teper cilesore 4 kateshe. Apartametni eshte sapo rinovuar me pllaka banjo etj te gjitha te sapo bera, jepet i mobiluar, 80 M2, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Diamond real estate

Botuar më 10/12/2019
250,00 euro/muaj

RR."DRITAN HOXHA", PERBALLE LAPRAKES,

Pallati Hawai | 51 M2 | 40.000 Euro

Shitet garsoniere, 51 M2, sip.banimi 42m2, kati II mbi dyqanet, me pamje nga rruga kryesore, me hipoteke, e perbere nga ambient ngrenie, ambient ndenje, ballkon, banjo

Botuar më 10/12/2019
40.000,00 euro

KODER KAMEZ

fillim rruge | 65 M2 | 7.500 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje shtepie private 1+1, e mobiluar, 65 M2

Botuar më 10/12/2019
7.500 leke/person

RR. HAKI STERMILLI

mbrapa Komisariatit te ri | 97 M2 | 67.900 Euro

Shitet 1+1, 97 M2, me hipoteke, e mobiluar, me sistem ngrohje. Lartesia e katit 3.10m. Me ashensore

Botuar më 10/12/2019
67.900,00 euro

LAPRAKE

Rruga Andon Mazreku, prane spitalit ushtarak | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, bosh, kati II i nje shtepie private

Botuar më 10/12/2019
20.000 leke

RR. “KOMUNA PARISIT”

mbrapa Urgjences | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar, Jo agjensi, preferohen cifte. Te gjitha paisjet e reja. Cmimi

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke

RRUGA" MAKSIM ARTIOLI", QYTETI STUDENTI, TIRANE.

Rreth 500m nga Ekonomiku, kryqezimi ipare me rrugen " Gramoz Pashko" | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament i mobiluar plotesisht te pallati OSSHE, TV, frigorifer, lavatrice., 60 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke
)