Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA KOSTANDIN KRISTOFORIDHI, TIRANE

Zona e 9- katesheve | 70 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1, ne qender te Tiranes, ambjent komod dhe modern., 70 M2, 4 ambjente, k...

Botuar më 12/10/2019
400,00 euro

RR. MIHAL GRAMENO

prane shkolles se Baletit | 58 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 58 M2, kati 5, bosh, me hipoteke

Botuar më 14/10/2019
50.000,00 euro

TEK FRESKU

jepet me qera | 70 M2 | 20.000 Leke

1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 14/10/2019
20.000 leke

YZBERISHT

tek KMY-ja | 60 M2 | 47.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 4, ashensor, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 14/10/2019
47.000,00 euro

MBI QYTETIN STUDENTI

Rruga Budi | 24 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 24 M2, i mobiluar

Botuar më 14/10/2019
20.000 leke

RR. HALIT BEGA

tek shkolla Bajram Curri | 25 M2 | 7.000 Leke

Jepet me qera garsioniere ne nje shtepi private, 25 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 14/10/2019
7.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Qendra Kondor | 48 M2 | 45.000 Euro

Shitet garsoniere, 48 M2, kati 5, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 14/10/2019
45.000,00 euro

RR. SAMI FRASHERI

pallati Nobis, me pamje nga liqeni | 88 M2 | 550 Euro

Jepet me qera 1+1, i pershtatshem per zyre, 88 M2, kati 5

Botuar më 14/10/2019
550,00 euro/muaj

RR. DON BOSKO

perballe Kishes | 43 M2 | 40.000 Euro

Shitet garsoniere, 43 M2, kati 5, i mobiluar, e organizuar si 1+1, me hipoteke

Botuar më 14/10/2019
40.000,00 euro

RR. NJAZI MEKA

PALL 76, mbi fakultetin e mjekesise | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, 1 ballkon, i mobiluar, vetem per vajza studente

Botuar më 14/10/2019
27.000 leke

ASTIR

prane Viles L | 60 M2 | 8.000 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje apartamenti 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 14/10/2019
8.000 leke/person
)