Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TE KLUBI PARTIZANI, AFER 21 DHJETORIT

prane shkolles Naim Frasheri | 70.1 M2 | 75.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 70.1 M2, 1 banjo, me hipoteke te brendshme 70.1 m2, kati 5 me ...

Botuar më 17/09/2019
75.000,00 euro

JEPEN ME QERA APARTAMENTE PER VAJZA/DJEM! BULEVARDI BLU

perballe Universitetit Bujqesor | 110 M2 | 5.500 Leke

Ju ofron dhoma per STUDENT, te kompletuara me Kuzhine dhe banjo per secilen nga dy dhomat (Ensuite). Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mjetet e nevojshme per nje STUDENT/STUDETE qe te kete nje vazhdueshmeri te shkelqyer ne universitet (Kuzhine e perbashket + Dhome Ndenje, Frigorifer, Lavatrice, Banka Studimi ne dhomat e tyre), 110 M2, shume prane linjes se autobuzave, lidhen direkte me qendren e Tiranes, vetem 20 minuta larg. Student's Centre vjen me dhoma me pamje fantastike dhe super paketa duke filluar nga

Botuar më 18/09/2019
5.500 leke/person

TEK 21 DHJETORI

mbrapa Rajonit te Policise, Rr. Ylbere Bylykbashi | 45 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, kati 1, pallat ekzistues parafabrikate, 45 M2, teresisht e restauruar, teresisht e kompletuar me te gjitha paisjet bashkekohore. Paradhenie 2 muaj

Botuar më 18/09/2019
25.000 leke

RR. DIBRES

perballe Me shkollen e Bashkuar | 64 M2 | 5.200.000 Leke

Shitet 1+1, kati 3, pallat me tulla silikat te bardha, 64 M2, me 2 ballkone, apartament i thjeshte, shitet per arsye emigrimi

Botuar më 18/09/2019
5.200.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

ngjitur me Ambasaden Amerikane, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes, me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi Nene Tereza | 87 M2 | 109.000 Euro

Shitet 1+1, 87 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, verande, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per banim por edhe per bisnese

Botuar më 18/09/2019
109.000,00 euro

DON BOSKO

prane klinikes Dental Turk | 148 M2 | 131.000 Euro

Shiten 2 apartamente+verande+garazhd, 24m² verande+22 m² garzhd, punime mjaft cilesore, dritare dopio xham, sistem ngrohje individuale, panell diellor dhe lartesia 3m. Apartamentet eshte i ndare ne 3+1+2 dhe 1+1+1, tualeti eshte me ndricim natyral.sip.totale, 148 M2, Shiten dhe te ndare. Orientimi jug. Me hipoteke. Cmimi i apartamentit 3+1+2+ verande+garazhd 96.000 €. Cmimi per 2 ap.

Botuar më 18/09/2019
131.000,00 euro

RRUGA QEMAL STAFA

te Profarma | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartamet 1+1, 70 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 17/09/2019
20.000 leke

PERBALLE MINISTRISE SE DREJTESISE,

Perballe Ministrise se Drejtesise, Rruga Dervish Hatixhe | 58 M2 | 65.500 Euro

Perballe Ministrise se Drejtesise, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 58 m2. Ne pallat ekzistues, kati 2, orjetnim Jug Lindje. Ka nevoje per rikonstruksion. Kontakto tani, 58 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Pallat ekzistues

Botuar më 17/09/2019
65.500,00 euro

ASTIR

afer | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 70 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke/muaj

PAS PALLATIT TE SPORTIT

Vila Guza | 60 M2 | 7.700 Leke

Kerkohet 1 vajze per ndarje qeraje, 60 M2, kati 1, i mobiluar, shtepi private

Botuar më 17/09/2019
7.700 leke/person

GJIK KUQALI

Stadiumi Dinamo | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera dhome, paradhome, 60 M2, kati 4, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per studenta

Botuar më 17/09/2019
30.000 leke