Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Kompleksi Fiori Di Bosko | 67 M2 | 55.600 Euro

Botuar me 13/11/2018
55.600,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar me 09/11/2018
380,00 euro/m2

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar me 05/11/2018
52.000,00 euro

ALI DEM

shkolla Kushtrimi i Lirise | 58 M2 | 53.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 me Hipoteke ,+ Garazhd , Apartament ne pallat te ri me ashensor shitet me cmim okazion per arsye emigrimi, 58 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 14/11/2018
53.000,00 euro

APARTAMENT MOBILIM LLUKSOZ TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

buze liqenit | 78 M2 | 300 Euro

Jepet apartament 1+1 me qera ne katin e 3 te nje pallati teper cilsor te firmes SALIDHARI ME MOBILIM TEPER TE MIRE LLUKSOZ DHE BASHKKOHOR dhe me pamje panaronamike te liqenit, me roje 24ore posht pallatit dhe administrim, 78 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kondisjoner - Diamond

Botuar me 14/11/2018
300,00 euro/muaj

RR. “DURRESIT,

afer Mon Chery dhe Mullirit te Vjeter | 30 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, kati I, hyrje e mobiluar

Botuar me 14/11/2018
22.000 leke

DURRES

prane shkembit Kavajes, 50m nga deti | 62 M2 | 40.000 Euro

Shitet ose jepet me qera 1+1, 62 M2, kati 6, me ashensor, I kompletuar totalisht me kushte bashkohore, me hipoteke.

Botuar me 14/11/2018
40.000,00 euro

KAFE E RREMES

rruga e kercikeve | 65 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 14/11/2018
14.000 leke/muaj

YZBERISHT

ne rruge kryesore | 65 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 1 banjo, i mobiluar, jepet per familjare.

Botuar me 14/11/2018
21.000 leke

KINOSTUDIO

buze rruge | 70 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne katin e pare te nje vile, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
16.000 leke/muaj

UNAZE E RE,

perballe karburant Kastrati, tek rreth rrotullimi dyte, | 56 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 56 M2, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
15.000 leke

RR. "DIBRES",

ngjitur me Fakultetin e Mjekesise, | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, uje 24h.

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke

UNAZE E RE,

ne krah te hotel Roland, ne pallat te ri, | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar me 14/11/2018
25.000 leke